şükela:  tümü | bugün
 • pastillerin kralı.

  başlarda tadına ve keskinliğine katlanmakta zorluk çekebilirsiniz. bırakmayın devam edin. bir süre sonra bağımlılık yapıyor.
  3 ay içinde 5. kutuyu aldım amk :)

  tedavi edici etkisi ve boğazı rahatlatması ise takdire şayan.
  pastil adı altında satılan portakallı limonlu şekerlere aldanmayın.
  bunu alın.
 • eczacılık fakültesi eğitimli fitoterapi uzmanı ve farmakognozi doktorası yapan gastroenteroloji uzmanı iç hastalıkları cağnım doktorumun tavsiyesiyle tanıştığım, eczaneden 30 küsür liraya satın alıp kullandıktan ve -harbiden- tadını da beğendikten sonra az önce 5 kutusunu kargo dahil 105.35 tl'ye satın aldığım isviçreli bilimadamlarının ürettiği immün sistem destekleyici bitkisel pastil. ayrıca görüldüğü gibi immün sistemi desteklemekle kalmayıp zihni açıp kafayı da çalıştırıyor.* 5 paket 60 günlük kullanım demek. hasta olup en basitinden antigripal ilaca vereceğiniz parayı bu pastile peşin peşin verin; keyfiniz kaçmasın, kışı da sağlam atlatın.
 • kronik farenjitten mütevellit bana inanılmaz iyi gelen isviçreli bilim adamları şeysi.severek kullanıyoruz.
 • gelorevoicein tırnağı edemeyecek pastil.
 • gelorevoice ile kıyaslanamaz pastil.

  gelo içeriği kimyasallardan (carbomer, sodium hyaluronate ve xanthan ile mannitol, sodium hydrogen carbonate, xylitol, citric acid, macrogol, aspartame, flavour (cherry, menthol), potassium monohydrogen phosphate, zinc stearate, silica) oluşurken,

  phytorelief tamamen doğal maddeler (zerdeçal, zencefil ve nar kabuğu) içerir.

  gelo ses kısıklığında etkin bir ilaçtır.

  phyto immün sistemi desteklerken üst solunum yolları şikâyetleri başta olmak üzere daha geniş spektrumda etkin olan gıda takviyesidir; ilaç değildir.
 • evimizin fahri hekimi annem tarafından covid sonrasında her gün evden çıkmadan şahsıma bir tane emdirilen pastil. pastil deyip geçmek haksızlık olur, virüs ve bakterileri öldürdüğü klinik testlerce kanıtlanmış. emikleyin derim dostlar.
 • pastil benim aklıma önceleri sadece bademciklerim şişince gelirdi. bu arkadaş bakteri ve virüsleri öldürdüğü gibi koruma da sağlıyor. kendileri artık en düzgün alışkanlığım oldu. alınacak önlemlerimize etkili bir şey daha katıldı.
 • zerdeçal, nar kabuğu, zencefil içeren tadı acımsı isviçre menşeli bir pastildir. alıp şaşırmamanız adına ; bazı pastillerde küflenmiş , terlemiş gibi homojen olmayan bir görüntü olabilir. firmasıyla görüştüğümde normal olduğu söylenmişti. belirttiğim gibi tadı kötü ama antiviral etkisi olan birkaç pastilden biridir.
 • inanılmaz bir bileşim... bir aydan uzun süredir, muhtemelen alerjik astımdan kaynaklı bir boğaz ağrım vardı. dün bu saatlerde boğaz ağrısına iyi gelecek bir şeyler arıyordum, hatta burada yazanları okuyordum, çok kararsız kalmıştım. bu sabah hazır eczane'den maske alıyorken alayım dedim, gerçekten garip bir tadı var ama... işe yararlığı takdire şayan.. bir aydır geçmeyen boğaz ağrısını anında söktü attı. bu kış yakın bir ilişkimiz olacak gibi...

  yeni aşkım sensin phytorelief...
 • benim bu zamana kadar aralarında en verim aldığım phytorelief oldu. keşke daha kolay bi isim bulsalarmış. eczacıya söyleyene kadar göbeğim çatlıyor. bakteri ve virüs öldürücü olduğu için pandemide ağızdan alınan zırh gibi bir şey. ağız içi yaralarını da hemen geçiriyor. tavsiyemdir, tavsiye de ediniz dostlarım.