• gelorevoice ile kıyaslanamaz pastil.

gelo içeriği kimyasallardan (carbomer, sodium hyaluronate ve xanthan ile mannitol, sodium hydrogen carbonate, xylitol, citric acid, macrogol, aspartame, flavour (cherry, menthol), potassium monohydrogen phosphate, zinc stearate, silica) oluşurken,

phytorelief tamamen doğal maddeler (zerdeçal, zencefil ve nar kabuğu) içerir.

gelo ses kısıklığında etkin bir ilaçtır.

phyto immün sistemi desteklerken üst solunum yolları şikâyetleri başta olmak üzere daha geniş spektrumda etkin olan gıda takviyesidir; ilaç değildir.
  • coronaya karşı iyiymiş, ağızdaki ve midedeki virüsleri öldürüyormuş dendi gittik aldık . o tatla bir çok şeyi öldürdüğü kesin fakat aylardır gece yattığımda tetiklenen öksürüğümü kesti. ben bunu daha bir süre överim.
  • ımumax ile birlikte covid + sonrası hayatımı kurtaran pastil. covid'in 3. günü başlayan ve uyutmayan yutkunma sorunu için eczacımın tavsiyesiyle aldım. en son çare buydu, yoksa bıçakla girecektim boğazıma

allahım, böyle bir yakma yok. usulüyle emcüklerseniz cayır cayır yakıyor, ama o acı işte şifa. sayesinde bu gece huzurlu bir uyku uyuyacağım
  • ekşi'nin her haltı abartma timine aldanmayarak, akide şekeri tipli pastilleri es geçerek (ve bir doktora danışarak elbette) edinilmesi gereken pastil. bu kadar da nazenin olmayın ya.

tadı ilk denemede yalnızca ilginç gelecektir o kadar. boğazı yakar o doğru. çok mühim mi? değil. faydalarını gördükçe pek sallamıyorsunuz zira. nefes açma konusunda bir otrivine'i tanırım, bir de bu arkadaşı.
  • inanılmaz bir bileşim... bir aydan uzun süredir, muhtemelen alerjik astımdan kaynaklı bir boğaz ağrım vardı. dün bu saatlerde boğaz ağrısına iyi gelecek bir şeyler arıyordum, hatta burada yazanları okuyordum, çok kararsız kalmıştım. bu sabah hazır eczane'den maske alıyorken alayım dedim, gerçekten garip bir tadı var ama... işe yararlığı takdire şayan.. bir aydır geçmeyen boğaz ağrısını anında söktü attı. bu kış yakın bir ilişkimiz olacak gibi...

yeni aşkım sensin phytorelief...
  • zerdeçal, nar kabuğu, zencefil içeren tadı acımsı isviçre menşeli bir pastildir. alıp şaşırmamanız adına ; bazı pastillerde küflenmiş , terlemiş gibi homojen olmayan bir görüntü olabilir. firmasıyla görüştüğümde normal olduğu söylenmişti. belirttiğim gibi tadı kötü ama antiviral etkisi olan birkaç pastilden biridir.
  • bir tür pastil. bir pastil olduğu için iyileştirici etkisine nazaran rahatlatıcı etkisinin konuşulması gerekir ancak, bana kalırsa bu bir ilaç.
    yıllarca faranjit, tonsillit, bademcik gibi bilimum üsye hastalığından muzdarip, kronik bir üsye hastası olarak ilaç muamelesi yapıyorum ben buna.
    deneyin, pişman olmazsınız.
  • pyth ile başlayan python ile çalışıp, phyto ile başlayan ve bitkiye vurgu yapan yunanca bir kelime seçmiş olmaları daha muhtemel.

pastil olarak fena değil bir de. ama daha farklı etken maddeli daha yatıştırıcı özelliği olanları var.

strepsils falan çok bozdu, septisil diye bir şey var memnunum.
  • boğazımdaki kaşıntımsı, zedelenmeye benzer soğuk algınlığı hissinden kurtulmak için eczacı tavsiyesi ile aldığım, ve ağzıma attıktan sonra tadının kötülüğünü tasvir etmek için beni dostoyevski'ye çevirecek kadar iğrenç bir tadı olan pastil. tad konusunda tüm boğaz pastillerinin tam tersi istikamette bir strateji belirlemişler sağolsunlar, fare zehirinden hallice kendisi. lakin ağzımdan mideme uzanan heryeri yaktığını hissettiğimden işe yarayacağına da inanıyorum bi şekilde, çünkü bu kadar tadı önemsemediklerine göre işleve abanmış olmalılar : )
  • etken maddesi 3 bitki aktardan alınıp balla karıştırıldığı takdirde daha ucuza mal edilebilecek pastil. emin olun işe yarıyor.
hesabın var mı? giriş yap