şükela:  tümü | bugün
521 entry daha
  • sanal para kazanma projesi olan 'pi network' piyasaya mart 2019'da çıkmış ve henüz bir değere kavuşmasa da ilerleyen zamanda değerlenme ihtimali çok yüksektir. bitcoin de ilk çıktığı yıllarda değeri yoktu. şu an 1 btc yaklaşık 9k dolar. ne olacağı beli olmuyor. önümüze gelen fırsatı değerlendirmek lazım.
    indirdikten sonra facebook ya da tel no ile kayıt oluyorsunuz. uygulamaya 24 saatte bir girip, şimşek ikonuna basıp yeşil olduktan sonra kazanç otomatik olarak en üst kısımda artıyor ve her gün saat başı üye sayınıza göre pi coin kazanıyorsunuz.

indirme linki
    giriş yapmanız için referans no gerekli. invitation code (davetiye kodu) kısmına ‘ahmetbksmz’ yazıp giriş yapabilirsiniz.

uygulamayı sürekli olarak aktif kullanıyorum. aktif olmam hem benim hem de sizin kazancınıza fayda. uygulamanın benim referanslarıma açılan chat kısmından her türlü soru ve görüşlerinizi belirtebilirsiniz. her konuda yardımcı olmaya çalışırım.

maalesef ki umut fakirin ekmeğidir. umut olmazsa biz olmayız, umut olmazsa hayallerimiz olmaz. inşallah umudumuz kırılmaz da bi nebze de olsa yüzümüz güler.