şükela:  tümü | bugün
  • telefondan kazılabilen ilk coin. daha önce hatırlarsanız electroneum da aynı iddia ile gelmişti ama onunki sahte bir kazımdı. pi network’ün arkasında stanford’da doktora yapan birkaç eleman olduğunu biliyoruz. kazım sürecinin her on bin kişide bir zorlaşacağını da biliyoruz. şimdilik herhangi bir borsada listelenmiyor ve total suply belli değil.

    2019 sonunda borsalarda listelenmesi beklenen pi network’ü denemekten zarar gelmeyeceğini düşünüyorum. hakkında google sonucu bile yok henüz. oldukça erken kazabildiğimiz kadar kazmamız lazım.

    yaklaşık 20 gündür kazıyorum ve uygulamanın telefonu yıpratmadığını arkada açık kalması gerekmediğini günde bir kere açıp kapayarak pi kazmaya devam ettiğini söylemek isterim. scam bile olsa eninde sonunda borsada bir ederi olacak bu coinin.

    şimdi referans linkimi vereceğim hemen dilenci diye etiketleyeceksiniz ama ileride güvenlik çemberi oluşturacağımız için referans üzerinden kaydolmanız sizin için de olumlu bir durum diyor ve hepinize yakşamlar diliyorum.

    uygulamanın ios ve android marketlerinde olduğunu belirtmek isterim. telefon doğrulamasının türkiye için çalışmadığını mecbur facebook ile girmeniz gerektiğini belirteyim. yüklerken referans olarak leavesoccer kullanıcı adını girerseniz çok memnun olurum. girmezseniz de canınız sağolsun.