şükela:  tümü | bugün
  • biraz kafası karışık, biraz tepkili ama iyi.
  • tesadüf eseri karşılaşılmamış zirvede de tanışılmamış yazardır.

bizzat piaaa!!!! diye aranmıştır ve o koşmuştur.

öncelikle belirtmek isterim ki gözleri güzel olduğu kadar keskindir bu yazarın. o metrobüs kalabalığında nasıl yaklaşık 50 metreden beni gördü hala anlayamadım. (ben de görülmeyecek adam değilim hani, 1.90 boyunda ve gereksiz ayrıntıya girersek beyaz tenli, kumral, yüzüne bakılır, sözlüğe buradan duyurulur :p )

dikkatli dinler, güzel konuşur, yeni tanışılıp yanında sıkılınılınmayan, samimiyetiyle rahatlatan, çözen, içini dışına çıkaran, güldüren, gülmesini bilendir. kahve falında başarılı olmaması bir eksi olsa da sizi kırmayıp fincanı elinde çevirmesiyle göze batmaz.

uzun kuşadası seyahatiyle sevenlerini üzmüş, tanıştıktan sonra kendini özletecek yazardır. çabuk git gel :)
  • cok tatli bir surata sahip ve ondan daha onemlisi hos sohbet, guzel insan / caylak / yazar.
  • şişko bir yazarın yavşadığı yazar.
  • tüm sözlüğün yavşadığı yazar.
  • saçlarının güzelliğinin hiç bozulmayacağına inandığım über yazar. *
    geçen gün herkesi çok mutlu etti. *
  • eski az daha dünürüm. kızım oğlu yerine bunun koynuna girince işler biraz karıştı. eski gelinim desem değil, damadım desem hiç değil.
  • dost yazar. ancaaak #33165472 entrysini okudum ve vicdanen sözlüğü uyarmayı görev bildim. bu hatunun köpeğini mümkünse sevmeyin, s.kmeden bırakmıyor zira. hatunun evinden çıkana kadar geldi gitti kolumu iğfal etti küçük azgın.
  • evvela; (bkz: fofik)

son derece fofikliğinden kaynaklı olarak kendisi über tatlı, çok şahane şık yeşil (eskiden maviydi onlar hep) gözlere sahip, cihanı alemin en kıyılamaz, şirin kişiliğine sahip cennete düşen su damlası.

şaka lan sen gibi ben gibi bi insan. gördüm de ondan biliyom. sadece güzel, akıllı, tatlı, dişiliği arşa ulaşmış-öyle böyle değil hem de- sempatik. farkı bunlar. geri yanı normal insan. bi tane köpeği var en son gördüğümde havlıyordu az evvel telefonda kendisiyle konuşurken köpek kişniyordu filan.

o değil de kendi kendimin isyanı olan ekşi sözlüğe yazar olma emelime ulaşmış daha da yüzüne bakmamışken kanıma da girip, nazlanıp da nickaltı nakşettirdi ya anlayın ne derece seviyorum kendisini. o değil de insan da kıyamıyor bu aralar bir bi bişiy olmuş burnu akıyo, sesi bozuk, öksürüyo falan. iyileş hemen sen! daha rakı iççez, kavuşmalarımıza gün doğacak. öpüyorum en fofik yerinden. besitos!