şükela:  tümü | bugün
  • zor günlerimin birinde karşıma çıktığında ısrarımla önce kedisini, sonra müziğini benimle paylaşan, peşinden arkadaşlığını ve dostluğunu esirgemeyen yazar kişisi.

hem önerdiği müziklerle hem günün ayrı zaman dilimlerinde yaşamamıza rağmen ettiğimiz sohbetlerle hayatıma yavaşça nüfuz ederken, zamanla hayatımın vazgeçilmezlerinden biri olmayı başardı; aramızda kilometreler varken önce arkadaşım, sonra dostum, ardından da sevgilim ve kaybetmekten korktuğum insan oldu.

“kedi belgeselini izlediniz mi?” cümlesi ile başlayan serüven, en güzel günlerimize kapıyı açtı. şimdi beraber beklediğimiz birkaç şey kaldı, sonrası bize hep bahar...

iyi ki varsın.
  • geçen sene bugün bu saatlerde bir mesajıyla hayatıma dokunan yazar sevgili. güzel bir arkadaşlığa adım attığımız sıralarda, ikimiz de bir anda çarpılarak o günlerden bugünlere hem arkadaş hem sevgili olarak gelebildik.
    sesiyle huzur bulduğum, iyi ki dokundun hayatıma. hep benimle ol.
  • bazen seni düşününce içim burkuluyor, neden ben de onu çocukluğundan beri tanımadım, neden daha önce tanışamadım, aynı zaman diliminde aynı yerlerde olmamıza rağmen neden karşılaşmadık diye üzülüyorum. belki bunu ömrümün sonuna kadar hissetmeye devam edeceğim.

bensiz çok doğum günü geçirdin, benimleyken ise bu 3. doğum günün. iyi ki doğdun sevgili, iyi ki doğdun da sana aşık oldum, sana karıştım, bir olduk. hayatımın en güzel şeyi sensin, iyi kötü ne yaşamış olursak olalım seni sevmelere doyamadım hiç. karşındayken nasıl olduğumu biliyorsun, ömrümün sonuna kadar da karşında hep öyle kalmak istiyorum ya da hep kol altında kalmak... doğum günün kutlu olsun, seni çok seviyorum.
  • gerçekten benim için değerini anlatabileceğim kelimelerim kalmadı. o kadar her şeysin ki benim için. senin olmadığın bir dünyada olmak istemem.

iyi ki benim sevgilimsin. iyi ki doğdun canımın içi, kalan ömrünün tümünde hep yanında olmamı dile yeni yaşında. seni çok çok seviyorum.

doğum günün kutlu olsun hayatımın anlamı.