şükela:  tümü | bugün soru sor
 • çoğu kadının lafta hayatta beraber olmayacağını belirtmesine rağmen gerçekte balıklama atladığı erkek tipidir.
  efendi adamlar her halükarda kaybeder.
  çünkü kadınlar ihtiras ve acı çekmeyi sever her daim.
  (bkz: acımasız gerçekler)
 • egitimli ya da sanatci kisiligiyle kadinlarin kalbinde taht kuran ambiti.
 • merhaba piç erkek,

  yeni kitabım senin hakkında olacak. valla bak. adını bile buldum, "sikinin götürdüğü yere git". bence çok satar.

  ama ondan önce senin hakkında öğrenmek istediğim şeyler var. müsadenle birkaç soru soracağım sana. hiç mi yorulmuyorsun olm? tek gecelik ilişki yanlısı kızları bir kenara bırakarak soruyorum. hani böyle düzgün, kendi halinde, adam gibi uzun süreli ilişki isteyen kızlar var ya, hah işte onları tavlamak için yaptığın o kadar şey yormuyor mu seni? bi kere efendi gibi davranıyorsun ki bu senin için yeterince zor olmalı. kızı yemeğe çıkar, kahve için, ortak nokta varmış gibi yapmaya çalış.. ohooo bi dolu iş. ne için? 3 günlük ilişki. bu kadar mı egon düşük olm senin?

  şu tek gecelik ilişkilere gelecek olursak. o konuda çok rahatsın, gir bir bara, bi hatun seç, sonra geceyi birlikte geçirin. buraya kadar güzel de herşey bu konuda da sorum var sana. bunun psikopatı var, hastalığı var. hiç mi korkmuyorsun? olm o kız bara gitti de bi tek senle mi çıkıyor sanıyorsun? her gece başka biri geçmiyor mu yatağından sanki? birinden bir hastalık kapma ihtimalin çok yüksek. test falan yaptırıyor musun düzenli olarak?

  bi kere öküzsün onu zaten biliyoruz. yanında bir kız varken ona buna bakıp hala av peşinde koşuyorsun da, bu kadar öküz olma be kardeşim. karşındaki kız bunu fark ediyor. hiç mi saygı duymuyosun olm? tamam zaten ne saygı duyacaksın 3 günlük şeye de yine de ayıp lan. yapma, bu kadar öküz olma.

  bi de yaşın kaç lan senin? skor yaparak tatmin olacak kadar ergen misin? şimdi niye bu kadar sordun deme, valla sırf meraktan.

  tanımı da yapalım formata uygun olsun; tercih edildiği varsayılan erkektir.
 • piç erkek deyimi bence her erkeğin zaman zaman üzerine giydiği bir kıyafet gibidir aslında burda erkeği piçleştiren sebepe ve kişiye bakmak gerekir, yoksa bir erkek her zaman efendi veya her zaman piç olamaz. ha ben hep piçlik yapıcam diye yola çıkarsa gün gelir biri de onun kıçına tekmeyi atar.

  (bkz: piçliğin yeri ve zamanı)
 • efendi görünümlüsü makbuldur.

  (bkz: efendi görünümlü piç)
 • bir kızın sahip olabileceği en iyi arkadaştır piç erkek. ama burda kilit nokta arkadaş olmak. o friendzonea bir kez girdin mi tamam, dünya üzerinde abin ya da babandan sonra en çok güvenebileceğin üçüncü erkeğe sahip olursun.

  piç erkekler arkadaşlarına herkesten çok sahip çıkarlar. zaten kendilerinden bildikleri için başka bir piç erkeği kilometrelerce öteden tanır, kız arkadaşlarını uyarırlar. tam bir ilişki danışmanıdır bunlar. çok iyi akıl verir, yol gösterirler. arkadaşlarına karşı da acımasız denilebilecek derecede dürüsttürler. bu koruyup kollayıcı tavırlarının ötesinde zaten piç oldukları için deli eğlenceli olurlar.

  özetle birlikteyken deli gibi eğlenip, yanında kendini güvende hissedeceğin, sonuna kadar güvenebileceğin adamdır piç erkek. e bi kadın zaten erkek arkadaşından* başka ne ister ki?
 • sevgiliyse dünyanın en kötü erkeğidir, kankaysa eğlencenin dibine vurulabilecek eğlendirme gücüne sahip, ağzı süper laf yapan terbiyesizin tekidir, candır. ama sevgilisi olmasındır, kıza yazıktır...
 • bildigin borderline kisilik bozuklugu olan sahis.
  bunu anladin mi mesele cozuluyor kendiliginden aslinda.

  o yuzden hic yorma kendini sen "ayy niye boyle dengesiz bu adam yaag" diye.