şükela:  tümü | bugün
 • tipiniz yarrak gibiyse olacağınız piç maksimum sezercik olur.
 • yarak kürek maddeleri uygulamak için bu kadar kasmayın. bir kadın size aşık olduğu zaman otomatik olarak piçleşiyorsunuz zaten. bir de tip değil de para şart. elf gözleriniz neler görüyor bilemiyorum da, anasından babasından zengin adamın yatağından sevgilisini alabilecek bir çulsuz piç değildir, yalnızca şanslı günündedir.
 • malesef boyle rehberlerle olacak is degildir. insanin icinden gelir. yapmacik olursa hemen belli eder.
 • bu rehberin tek kuralı : karşınızdakiyle empati kurmamaktır. eğer başarabilirseniz piç erkek olursunuz.

  (bkz: empati)

  dipnot : piç erkek olmak için öyle satır satır yazı okursanız , piç erkek olamazsınız.
 • (bkz: piçlik 101)
 • sözlükte kafayı kadın erkek ilişkisiyle bozmuş bir amsalak başlattı bu furyayı. bir adamın hafta içi saat sabah 10'da oturup kadınlar bitirim, piç sever, efendiyi ezikler, paraya gider yazabilmesi için o adamın ya ağır işsiz, ya aylardır çektiği abazalık neticesinde beyni ve penisi yer değiştirmiş ya da para için terkedilmiş yani bir orospunun bile tercih etmediği mastürbator olduğunu tahmin etmek için müneccim olmaya gerek yok.
  bunları okuyup hatmeden zavallı copy-cat, fake piçlerse bu mastürbatorü mumla aratan cinsten. kendine hayat felsefesi olarak edine edine 'piç ayağına yatayımda kadınların dikkatini çekeyim'i edinen bir replika döl israfından eckhart tolle sakinliğinde aydınlatan metinler beklemiyoruz elbet. yine de böyle bir organizmayı karnında dokuz ay taşıyıp hamallığını eden analarının düşüncesini merak etmiyor değil insan. bahşedilmiş ömrünü ezber yöntemiyle piç olmaya adayan, başkasının bir beden küçük montunu giyip 'üşüyorum' diye ağlaşan, boş beleş ayakçıların bible'ı rehber. edinin, şifa niyetine başucunuzda duvara asın beyin yerine taşıdığı ağırlığı eşeğin dürttükleri.
 • ileri seviye piçlik için örnek vermek gerekirse,

  hatunla ilk kahve içtiğiniz o an yanında tinder'da takılın, bunu hissetsin. telefonu masaya koyduğunuzda biriyle match olduğunuz bildirimi gelirse ekstra +3 piçlik puanı ceptedir.