şükela:  tümü | bugün
 • kesinlikle doğru olan bir durumdur.
  çünkü piç diye tabir edilen erkekler, çevresinde bol hatun bulunan, beğenilen, çevresi geniş, kadın milletiyle arası iyi tiplerdir.
  haliyle bir doymuşluk söz konusudur, arkadaşı olan kızlara arkadaşı gibi, sevgilisine gerektiği gibi , yeni tanıştığı birine de ölçülü davranmasını bilir mevzu bahis erkek.

  kalan 2 tipe gelirsek;
  ilk olarak loser erkekleri inceleyelim. bunlar eskiden beri gerek tipsel, gerek maddi yetersizliklerden özgüven fukaralarıdırlar.
  kadınlara erişemedikleri için, içten içe bir hınç duyarlar. kedinin erişemediği ciğere mundar demesi gibi çevrelerindeki hatunların fiziksel özelliklerine çamur atarak, "kezban" gibi yaftalamalara giderek kendince içindeki ezikliği yatıştırmaya çalışır.
  ergenliğinden beri beğenilmemenin ,istenmemenin onda oluşturduğu duygusal travmalar ve haliyle kadınlara duydukları hınç sayesinde gene kendilerince ezikliklerini gidermek için kadını cinsel meta olarak görmeye başlayıp tepkilerini bu şekilde dışa vururlar. genellikle bilinçaltı bunu onlara farkettirmeden yapar.
  esas demek istediğim kısma gelirsek bu tipte bir erkeğe güvenmek tabiiki de mümkün değildir.
  içlerindeki hınç ve nefret sayesinde her türlü pislik bunlardan beklenebilir.
  türk toplumunun çoğunluğunu oluşturan türdür.

  gelelim diğer tür elemana efendi adam denilen şahıs vardır bide.
  bu da kendi içinde ikiye ayrılır.
  ilk tür erkek-kadın ilişkilerini önemsemeyen güruhtur. bazen aileden görülenler, bazen inançlar bazen de hayata tutunma çabası derken bu tarz kişiler kendini kadın-erkek ilişkilerinin baya uzağında, kendi derdinde bulurlar.
  bu tarz da ilişkiler söz konusu olduğunda en güvenilir gibi görünse de, aslında güvenilmemelidir. ilişkiler gözünde ikinci planda kalacağından gerekli değeri bu adamlarda bulamayabilir hanım kızlarımız.
  ha istisnai durumlar olamaz mı, bu adam aşık olamaz mı olur, o zaman gerçekten de değer verebilir.
  ama ilişkilerle yaşadığı barışıklık ve ilişkilerdeki doymamışlığı birleştirdiğimizde gene bu adamın sonu güvenilmezliktir. çünkü doymamışlığın etkisiyle çapkınlığın tadını alan kolay durmaz.
  efendi adamlarımızın ikinci türüne gelirsek; aslında bunlar da efendi değil çekingendirler. kendilerini ifade yoksunu olduklarından kadınlara pek kendilerini anlatamazlar. o nedenle de bunların sonu da beğenilecek bir tipse kabak çiçeği gibi açılıp çapkın erkek olacaktır beğenilmeyen bir tipse loser gruba transfer olacaktır.
  özetle bunlar da güvenilmezdir.
  ne varsa piç diye tabir edilen erkeklerde vardır. evet kızlar, onları koruyun, kollayın, sahip çıkın. çünkü size mutlululuğu yegane sunacak erkek türü odur.
 • liseli zihinlerin onaylayacağı önermedir.

  (bkz: ergen beyni)
 • (bkz: nice pic)
 • pic erkekten zaten piçlik beklendiği için beklentilerin dışında birşey yapmayacağı için hayal kırıklığı yaratmaz. bu açıdan güvenilirdir. halbuki efendi adamdan hiçbir zaman olumsuz birşey beklenmez, bu açıdan en ufak falsoda tekme yerler. halbuki piç adam dünyanına a.ına koysa yine de sıkıntı yaratmaz. bu da bir nevi karşınızdaki insanda yarattığınız beklenti ile açıklanır.
 • kısmen doğru önerme ama eksik. efendi de olsa piç de olsa aşık olduğu zaman her erkek güvenilirdir. aşık olduğu kadın onu hep dünyanın en güvenilir adamı sanar.
 • ancak piç bir erkeğe aşık birinin doğrulayacağı önermedir.
 • kartlarını açık oynadığındandır. bilirsin çünkü seni ne bekliyo. bile bile lades yani. adam "işine gelirse" diyordur, çünkü nasılsa sen gidersen yenisi gelir. ne diye numara yapıp taklalar atsın ki. biliyosun da gidiyosun peşinden. o yüzden. yine de, eğlenin, evlenmeyin onlarla.
 • bu güruha sahip dişilerin, o söz konusu erkeklerin doygunluğa(!) ulaşana kadar ki periyotlarına denk geldiklerinde nasıl ağladıklarını herkesin bildiği aşikar. ama bir türlü akıllanmıyorlar zaar..