• kendisinin ekşi sözlük zirvelerinden birisi sayesinde tribün camialarında ünlü olduğundan haberi olmadan yaşıyor oluşu üzerine bir not düşüyorum.

"sarışın elemanın nick'i piccola'ymış (öbürlerini okuyamadım).
    böyle nick mi olur arkadaş yaa :s"

"ahaha ulan son resimdeki iki eleman da bizim arkadaş iyimi

sarışın eleman göztepeli hatta"

http://www.tribundergi.com/…&postorder=asc&start=20
  • cici bi adam bu. misafirperver bi izmirli. izmiri tanıtır, vapura bindirir hatta o gün keyfi yerindeyse izmiri kuşbakışı gösterir adama. yaz tatillerini didimde geçirir, geceleri patlar sabahları bilimum langırt ve de tavlayla haşır neşir olur. insanların * uyuyup uyumadığını, üzgün olup olmadığını sorgular zaman zaman. adı ve soyadı arasında muazzam bi ulama vardır bi de. sadece adını söylemek kesmez direk soyadını da söyleyiverir insan gıyabında konuşurken.
  • italyanca küçük kelimesinin dişi versiyonu.
  • bir i$i son gune birakma konusunda tam bir profesyonel, neymi$ o i$i yeti$tirmenin heyecaniyla daha guzel i$ler ortaya cikiyormu$. donem projesi almi$iz ekimin ba$inda, final doneminde teslim edilip sunum yapilcak. adama hocasi aylar oncesinden -19 $ubat oglen 13.00- demi$.

insan n'apar? avrupalılar en gec 19 ocak'ta, bir ay oncesinden hazirlarlar, mesela bir hollandali. haa turkiye'de bu sure 18 $ubat gecesine kadar sarkabilir, normaldir ama proje sunumundan 10 dakika once -tsi 12.50'de- beni kaldirip, "olum satir araliklarini nasil ayarliycam, gec kaldim, cabuk soyle" de denmez. ohaa
  • üç dört hafta önce tesadüfen kardeşimin arkadaşı olarak tanıştığım -bu anlamda dünya hakikaten küçük- yazar. beraber vakit geçirdiğimiz kısa zaman zarfında hayata karşı sağlam bir duruşu olduğunu düşündüğüm, akıllı, zeki, esprili kişilik.
  • - valla bildiğin süper insandır.
    - evet, evet.
  • hani ortamda bir şey anlatmaya başlayınca herkesin susup dinlediği adam vardır ya, hah bu o işte. bir de kendine 0v3rm1nd gibi eşsiz bir konu mankeni seçince güldürürken karın kası yaptırıyor adam.
  • her türlü kapıyı bir şekilde açmasından dolayı, arkadaşları arasında çilingir olarak da nam salan salatalık turşusu.
  • mottosu "sevinirim abi" olan, tanıyabileceğiniz en komik adam.
  • ders cali$irken bir zamanlar dolabima yazdigi yazi gozume carpan diger yarim. yarim derken parcam demek burdaki anlami, sinavdan once ikiye bolunen silgi misali. yoksa arasinda sogan, doner olan yarimla alakasi yok olayin. bilmem kac sene once bize geldiginde dolaptaki "bulutsuzluk ozlemi'nin kaybolan $ehir $arkisinin stickerinin altina" (bu zincirleme isim tamlamasini tamlayan ve tamlanan olarak ayiracak adamin gozlerinden operim ben) siyah bir kalem ile dokturdugu 4 satirlik bir yazi var hala. $oyle demi$ kendisi;

"gel biz $ehrin havasina hic uymayalim,
    birbirimize verdigimiz sozlerin hepsini tutalım.
    bir de $ehirli turku tutturup kar$ilikli seninle,
    $ehre inat dert ustune dert koymayalım, ayrılmayalım."**

ayip ediyorsun be kanka. daha ne planlarimiz var bu hayata dair. hepsine aticaz imzamizi, soz olsun sana.

not : biz kizlardan ho$laniyoruz, heteroseksuelin onde gideniyiz. bu baglamda bu yaziyi bir kanka gozuyle yazilmi$ sayin. bu kanka lafi da cok uyuz, bi alternatif lazim bu soze di mi kanka.
hesabın var mı? giriş yap