şükela:  tümü | bugün soru sor
  • aah ah özlemişim türk kızlarını dedirten videodur. sözlük abazanları için üzerinde oturduğu organıyla tespit sıçma vakti! şenlikleri turgut özal edasıyla başlatıyorum. (bkz: sikin)

edit:

link ölmüş mesajlarının altından yazıyorum... elemanlar korkup videoyu silmiş sanırım. fakat türklere bir sataştın mı öyle videoyu silmekle kurtulamazsın richard kardeş. baycosinus adlı suserimizin reupload'unu bayinizden ısrarla isteyiniz.
  • ne yazik ki bir türkiye gercegidir. türk kadini eski dogu blogu ülkelerindeki kadinlar gibi fakirlik ve kapagi yurtdisina atma ihtiyacinin getirdigi aclik ile avrupali erkek gördü mü tipe mipe bakmiyor ( videodaki elemanlar hos cocuklar ama gercekte her tipe yazan kizlar gördüm hatta 1.75 boy 135 kg obezine kadar ne ararsan yazan kizlar var). yazik ülkenin düstügü su duruma. türk erkegine abaza denir ama cogu erkek söyle bir kadin yolda durdurup öpmek istese böbrek avi vs diye kuskulanir öpmez (hatta türkiye'de deneyi de yapildi). en asil duygularin kadini türk kadinin yabanci erkek görünceki su abaza ve ac halini atatürk görse kahrolurdu.
  • public agent'in pek yakında türkiye pazarına gireceğine delil olan görüntülerdir.
  • biz, erasmus'taki turk kızları avrupalı erkek görünce amı götü dağıtıyor, sevgililerin boynuz üstüne boynuz takıyor, kucaktan kucağa hoppidi yapıyor dediğimizde yemedigimiz küfür ve hakaret kalmıyordu.

bu videodan sonra birazcık utanırsınız diyeceğim ama siz ondan da anlamazsınız.
  • videodaki easy catch’e alınan kız kesinlikle belediye otobüsünde kesiştiği çocuğa tacizci muamelesi yapıyordur, ilişkide iltifata bile alınan kezban ruha sahiptir, ayrıca sık sık da “hakan yavaaşşşş” diyordur.
  • neredesin meriç reyis.

edit: gelmiş :)
  • kimse yazmadan ben yazayım.

amına koduğumun keli çatır çutur götürüyor lan kızları.

ha dur bir de şey vardı,

hangi kıza güvenicez biz abi ya kız kalmadı.

bu arada gençler, azıcık saksıyı çalıştırırsanız bu kızların toplumsal baskıdan bu hale geldiğini net bir şekilde anlayabilirsiniz.
  • gelecek seçim saadet partisine oy atmaya karar vermeme sebep olmuş video. *

eskiden bi e5 bilirdik, yabancı pipi olunca heryer e5'e dönüyormuş ya hu..

bakın "ayy heriflerle konuştu, sarıldı horosbulaaarrr" modunda falan yazmıyorum bunu sakin ha,
    ama kardeşim şu tutumu ve kıkırdaklığı ben sanmıyorum ki normal aklı başında herhangi bir kadın takdir etsin, doğru bulsun..

yine sarılırsın gülersin eğlenir geçersin ki yurtdışında da örnekleri gırla, ama bunların modu bi başka, heralde seçmece kes yapıştır yaptılar videoyu aksini düşünmek istemiyorum..
  • şunlara bak şunlara, kadınlara normalde cinsiyetçi yaklaşmam ama bir ülkedeki davranışlara bak bir de şu elemanlara davranışlarına bak. gidin kardeşim oralarda yaşayın rusları istihdam edelim buraya yallah avrupaya.
  • abartılacak bir durum yok, güzel bir video olmuş stereotypical türkiye imajını da yıkmış. kızlar da içten ve güzel davranmış, yabancı olmak bir artı karşı cins konusunda katılıyorum. bizim kızlarımız güzel ya, çoğu çok tatlı ve sevecen bok atıp durmayın.