şükela:  tümü | bugün soru sor
 • alman resim yükleme sitesi. imgur'un engellendiği günlerde ilaç gibi gelmiştir.

  öncelikler belirtmek isterim ki yüklenen resimleri asla silmiyorlar. ayrıca üyelik açarsanız resimlerinizin istediğiniz sitelerde gösterilmesini sağlayabiliyorsunuz. mesala ben sözlüğe eklediğim resmi adamın teki kendi sitesinde gösteremiyor.

  http://picload.org/
 • gördüğüm en berbat reklam banner yerleştirmesine sahip sitedir. gerçekten inanılmaz kötü.

  zaten eğer adblocker'ınız varsa, resmi göstermiyor.

  "eh bakalım neymiş derdi..." diyip adblock olmadan girdiğinizde ise reklam banner'larını bakmak istediğiniz resmin altına, üstüne ve tam olarak üzerine (yani resmin önüne) yerleştirmesi ile iyi sövdürüyor kendisine... bir de üzerine sitenin kendi footing'i ve navigasyonu da sayfada olunca, ilgili resme bakmaya çalışırken kendinizi bir anda suudi arabistan'daki burka giyen kadınlar gibi hissetmemeniz elde değil; resme ufacık bir aralıktan bakmaya çalışıyorsunuz. hele bir de geniş değil, uzun bir resimse...

  ayrıca, resmin üzerine binen banner kapatılabilse de, alttaki ve üstteki reklamlar kapatılamıyor. hani o burka görüş aralığını arttırmanız mümkün değil, söyleyeyim.

  bu site resmen çile.

  istediği kadar resim silmeme avantajı olsun, kullanım olarak hiç pratik değil. kesinlikle tavsiye etmiyorum.
 • link verirken direk link veremeyip çemkiren yazarların kullanmaması gereken site.
 • habersiz yere hesabınızı bir anda silen, başka sitelere resimlerinizi paylaştığınızda kısıtlamalar getiren, asla kullanılmaması gereken boktan bir resim yükleme sitesi.
 • yüklediğim fotoğrafların silindiğini yazıyor. acaba belli bir süresi mi var ?