şükela:  tümü | bugün
  • günümüz ilişkilerine dair bir atasözü/anasözü.

haleluya çok aşığım diyerek üstüne atlayan, alevli meyve kıvamındaki adamın "şığan biğilişkiye hızır diyilim" demeciyle göt üstü oturan kurbanımız, sonrasında kendisine yaklaşan normal insanlardan da aynı kaypaklığı bekler hale geldiğinden bi türlü içini açamaz, kendini bırakamaz.

işte biz romalılar, kuru götlülerin yanında yaş da yanar misali, efendileri üfleyerek yememizi, piçlerin kavurduğu ağızlarımıza borçluyuz.

bundan sonra çiçek fısfısıyla su sıkmayı planlıyorum.

hem beni hem potansiyelleri harcamak da neymiş?

göt.
  • bunun daha da fena versiyonu, efendiyi ufleyerek yiyen hanim kizimizin ufleye ufleye karsisindaki efendiyi sicak cam misali pice donusturmesidir efendim.

tavuk mu yumurta mi diye dusunurken oyle kalakalirsiniz.
  • efendiden agzi yanan versiyonlari da var bunun.
  • (bkz: blowjob)
  • hala yiyor yalnız dikkat ederseniz, durduramıyoruz.
  • piç piçten üstündür.
    piç adamın efendi gözükmesi son derece kolayken efendi adamın piç gözükme ihtimali sıfırdır.
    yalnız sevgili kadınlar, piçin tekinin açtığı yaraları efendi erkeklerle tedavi etmeye kalkarsanız, o tedavi öldürücü olur. siz en iyisi efendi erkeklerden uzak durun, daha piçine gidin. aradığınız sahte şevkat ve sahte sevginin alasını onlarda bulursunuz.
    masumiyetlere bulanmış aşkını ifade ederken yüzü kızaran adamlarla işiniz olmaz sizin. karanlık ruhunuzun besini efendi adamlarda değil.
  • ya bu piç adam efendi adam mevzusu ne kadar uzadı yahu. erkekler metamorfoz (duygusal ve yapısal) geçirmekte üstün özelliklere sahip yaratıklardır. en piçi en en efendi en efendisi en piç duruma gelmesi ikiz burcunun saliselik duygu değişiminden daha hızlı olabilir.

üflemeyin efendim. direk ısırın...
  • efendi erkek yoktur, yokluktan efendi olmak zorunda kalan erkek vardır.