şükela:  tümü | bugün
  • yaklaşık 3 ay önce ankara kolej'de bir ev tuttum.. mahalle biraz az gelişmiş, hala o eski mahalle kültüründen kopamamış ama geçmiş mahalle kültürü kadar samimi olmayan bir mahalle.. apartmanların yüzde 70'ine yakınında aileler kalıyor. anadolu insanının sürekli birbirini gömdüğü, dedikodunun bini bin para olan, sözde namus bekçisi geçinip geceleri insanların birbirinin evini dikizlediği o sikko mahallelerden işte.

her neyse,

benim tuttuğum dairenin alt katında bir pideci bulunmakta. bekar hali bilirsiniz, ilk bir ay akşam yemeklerini bu pideciden yiyordum. gel zaman git zaman bu pideciyle boktan gereksiz bir samimiyet oluştu. işte evden çıkarken günaydın abi, akşam dönerken naber abi falan. ayaküstü boş muhabbetler yapıyorduk.

hatta bi gün yine ben pide yerken bu malı birisi arıyor ve pide siparişi veriyor. bu da adresi yanlış alıyor ve çırağı aldığı adrese gönderiyor. tabi ki çocuk elinde pidelerle geri gelince bu adam anlam veremiyor. kafasında bin bir soru. 15 dakika boyunca pidenin neden geri geldiğini düşünüyor. çırak çocuk bütün açıklığıyla "abi adam pide siparişi vermediğini söyledi" dese de konuşan çırak olduğu için çırağı ısrarla duymuyor ve anlamsız anlamsız düşünmeye devam ediyor.

en son sinirlerim tepeme çıktı ve pidemi yarım bırakıp pideciyle şu diyaloğa girdim

d- ben
    p- pideci
    m- müşteri

d - abi bu adam seni telefonla aramadı mı?
    p - evet yeğenim.
    d - ver abi telefonu sen bana çözeriz şimdi.
    p - buyur yeğenim

son aranan numarayı bul

m - alo
    d - merhaba xxx pide salonundan arıyorum yarım saat önce bir sipariş vermişsiniz sanırım
    m - evet
    d - arkadaşlar adresinizi yanlış almış tekrar öğrenebilir miyiz.
    m - hemen sizin karşınız ya 86 numara son kat.
    d - teşekkür ediyorum iyi akşamlar.
    m - iyi akşamlar.

d- abi karşıdaki binadaymış hemen 86 numara
    p - he sağol yeğenim, (yanındaki kapıcıya dönüp, "gençler vallahi cin gibi çok zekiler yaaooğ, bu gençlere sahap çıkalım haa")
    d - eyv. abi.

ve akabinde karnımı doyurduktan sonra eve çıkıyorum.

gel zaman git zaman ben bu pideciyle muhabbeti ilerletiyorum, arada evime bedava pide falan gönderiyor.

her neyse efendim,

gün geldi çattı evime tinder'dan tanıştığım hatunla geldik. gece 02:00 suları hafif çakır keyifiz falan. çıktık eve seviştik. haliyle sabah oldu ve hatuna hadi kahvaltı yapmaya gidelim dedim.

neyse, çıktık beraber evden. pideci gördü tabi ki bizi, abi günaydın dedim. adam yanımdaki hatuna ev kedisinin pişen sucuğa baktığı gibi baka kaldı amk. gü-gü-günaydın dedi. neyse çıktık gittik börekçide kahvaltı yaptık. kızı bıraktım, geri eve dönüyorum. tekrar pideciyi gördüm, abi nasılsın dedim, cevap vermedi. ulan duymadı heralde deyip eve çıktım. akşam tekrar dışarı çıktım. beni duyamayacak kadar uzaktaydı ama bana bakıyodu. elimi kaldırdım selam verme anlamında yüzünü çevirdi. ertesi gün tekrar aynı muhabbet. adam bildiğin yüz vermiyor amk.

hayır ne yaptık amk. hırsızlık mı yaptım, adam mı öldürdüm. seni mi siktim. yoksa seni sikmedim diye mi trip atıyorsun amk. kendi gençliğinde yapamadın diye bize niye tavır alıyorsun amk.

yani burada pideci sikimde değil. sırf sex yapmak için evlenen bi insan olduğu aşikar amını ızdırabını siktiğim.

benim derdim bedava pideler.
  • ankara'da, altınızda aston martin olan bir pierce brosnan olmadığınız sürece, tinder'dan seks yapmak imkansızdır.

bu yüzden inanmadığım hikaye*
  • "ben seks yaptım arkadaşlar" hikayesi. paylaşımın için teşekkürler baran, hadi yat artık.
  • ey benim şark kurnazı arkadaşım, bu pideci adam sen niye karıyı eve atıyorsun ve bana da azıcık ucundan vermiyorsun diye trip atmış sana. nihayetinde komşuda pişer bize de düşer hesabı.
  • hem pideci hem tinder virali.
  • daha iyi ve daha kısa bir pideci tribi için

b: ben - p:pideci - o:oğuz

b:kolay gelsin abi, 2 tane peynirli 1 tane patatesli
    p:evet abi...
    b:oğuz sen neli yiyosun?
    o:bilmiyorum ki kanka neli yesem?
    b:ne biliyim kanka. peynirli, kıymalı, patatesli var işte karar ver
    o:doğru lan, ben de mi patatesli yesem?
    p: abi biz burda zamanla yarışıyoruz, karar verin artık.

bu bu kadar aq, ne abartıyorsun.
  • (bkz: geçen gene seks yapıyoruz)

şu hikayeler de cem yılmazın siyahi repçileri anlatması gibi, onlarda el hep aşağı gidiyor, bunlarda da konu hep sekse geliyor.

he. seks. aferin. he.
  • yaziyi okumadim.

sadece yazinin uzunluguna ve basliga bir goz gezdirdim.
    su kadarini soyleyeyim; bir insanin seks yapmasina ya da seks yaptigini ima etmesine bu kadar takiyorsaniz, sizin icin tehlike canlari calmaya baslamis demektir dostlarim.

en kisa zamanda bir urologa ya da psikiyatra gitmenizde fayda var. bu ofkenin gercek nedenini bilmek sizin de hakkiniz.
  • (bkz: seksmiş)