şükela   tümü | bugün
 • ankamall'ın en alt katında yeralan ve lezzetli pideler yapan lokanta. ayrıca künefesine de bayıldığımı söylemeden geçemeyeceğim. ha sevis biraz yavaş o ayrı
 • bilinen kıymalı, kuşbaşılı ve diğer türevi pideleri, yuvarlak pizza tahtası üzerinde, pizza görünümünde gayet başarılı bir biçimde sunan pideci.
 • nefis pideler ve pizzalar yapan bir yer. ankamall ve optimum'da şubeleri var. fiyatları da ekonomik. fakat o içecek fiyatları nedir öyle. tanesi 3 lira!

  genellikle karışık pizza yiyorum burada. pizza hut gibi yerlere iyi bir alternatif dersem hoş olmaz. resmen pizza restoranları buraya alternatif...

  edit: ya allah rızası için biri söylesin şu entriyi neden kötülediğini:) "pizza restoraları buraya alternatif" dedim diye mi. pizza restoranı sözlüğün kutsal değeri oldu da benim mi haberim yok:) hayır, nutella yahut eti browni intense için laf etsem; vurun zaten kahpe misali bana. karmayı veya zamanın ötesindekileri sallayan biri değilim. ama bu kadar plase bir entry de zamanın ötesine gidince çok komik oluyor gerçekten:)
 • aydın'ın yenipazar ilçesi. gerçek anlamda "pideköy", heryerde pideciler var, bir porsiyonu doymaktan öte bir duygu yaşatmaktadır ve kalanı paketletmek şüphesiz bir reflekstir.
 • kentpark şubesi vıcık vıcık yağlı pideler yemek için bire bir. yiyemeyip geri gönderdiğinizde "yağını döküp getirelim mi" demeleri ise apayrı bir servis hoşluğu.
 • armada'nın yemek katında gerek pidelerin lezzeti gerekse hizmetinin kalitesiyle kırkpınar lokantası ile birlikte en seçilesi mekan diye düşünüyorum. bihassa da hemen hemen bir burger king steakhouse menü fiyatına istediğiniz dört çeşit pideyi getirdikleri pideköy dörtlüsü ile çeşit çeşit lezzetleri tek bir yuvarlakta buluşturmakla da harika bir iş yapmışlar. bu dörtlüler ile sadece üç farklı günde neredeyse tüm pide çeşitlerinden tatma imkanı bulabildim. netice itibarı ile hepsi çok lezzetli yapılmış olsa da ispanaklı pidesini muhakkak tavsiye ederim.

  sonrasında isteyeceğiniz bir künefe ile lezzet yolculuğunu en güzel biçimde tamamlıyorsunuz. bir antakya künefesi değil ama yine de oldukça lezzetli... afiyet olsun.
 • pastırmalı-kaşarlı açık pidesi son derece başarısız.
 • ankara cepa şubesi oldukça başarılı olan mekan. servis son derece hızlı ve pideler oldukça lezzetliydi. pizza görünümlü yuvarlak pideleri de, kapalı pideleri de denemeye değer. fiyatlar makul.
 • armada şubesinden kıymalı kaşarlı pide yenmesi sonucu inanılmaz şekilde zehirlenilen pideci.

  bir daha mı allah korusun...
 • aşağı eğlence'de giresun caddesi üzerinde bulunan şubesi, diğerlerine nazaran daha ilgili ve temiz olan şubesidir.

  mekan genelde tenha olduğu için ilgi ve alaka fazladır. istediğiniz kısa sürede pişer ve gelir. ankamall'daki gibi yarı çiğ, yarı yanmış pide de yemezsiniz..