şükela:  tümü | bugün
  • geçen sezon*serie b'de avellino ile 30 maça çıkmış ve bir atmıştır. bu sezon milan'ın kadrosunda ama pek dikkate olan yok. gerçi bu milan forvetine beni koy, sırıtmadan bir sezonu alnımın akı ile çıkarırım...
  • her hangi bir türk takımına transfer olursa yeni bir iorfa etkisi yaratabilecek futbolcu.
  • ligtv'ye göre aynı anda hem 22 hem de 23 yaşındadır.
  • 1989 doğumlu geçen yıl fransa liginde 16 gol atmış genç forvet. yakında arsenal kapar.
  • seneye daha büyük bir takımda göreceğimiz futbolcu.tam forvet ismi var adamda.
    bvb editi: demedim mi demedim mi.
  • transferi için newcastle united kulübünden gelen teklifin saint etienne tarafından reddedildiği iddia edilen futbolcu. bence ilerde adından çok daha fazla söz ettirecek potansiyele sahip.

edit: imla
  • süper ligdeki savunmacıların tutamayacagı cinsten bir oyuncu.süper ligde büyük iş yapar.
  • gerçekten çok yetenekli bir oyuncu. eğer yeteneklerini takım oyununa yansıtırsa ileriki senelerde adından sıkça söz ettirecektir. bizde o nedenle ilk sayfada yerimizi alalım şimdiden. gabon milli takımında yaptığı sıçramayı saint etienne'de de sürdürmektedir. zaten saha içinde yetenekleriyle, çalımlarıyla ve süratiyle kendini belli ediyor. inşallah kendisini bir gün sarı kırmızı forma altında görürüz.
  • muhtemelen seneye saint etienne ile önümüzdeki sezon bir avrupa macerası yaşayacak. fakat daha kaliteli bir takıma, lige gitmeli mi, gidebilir mi, oyunu ne tarafa evrilmeli vb. yığınla sorum var kendisine dair. sırtı dönük top almak konusunda bir sıkıntısı var, önüne topu alınca gayet iyi. kısaca yetenekli lakin geleceği bu yaza ve önümüzdeki sezona bağlı büyük ölçüde.