şükela:  tümü | bugün
 • piezo burun estetiği diye bir şey duyuyorum bu ara, bununla ilgili bilgisi olan var mı? ve bu kadar kolay mı? bilgisi olan yeşillendirirse sevinirim.

  bilgi editi: yazarlardan hayır yok çaylak iki kişiden mesaj geldi, bülent koç bu ameliyat için tercih edilebilir bir hekimmiş. videoda zatenn o vardı. teşekkürler.
 • sonra burunlarınız düşüyor, yerden topluyoruz.
  sağlık sorunu yaşayanları hariç tutuyorum, geçmiş olsun.
  bunun dışındaki durumlar için, değer mi o kadar sancıya?
 • burun estetiginde yapilan, burun kemiklerini kirma islemini elle manuel olarak yapmak yerine piezo denilen aletle yapmanizi saglayan islemin, "havali bir isim koyayim da 5 bin fazla alayim" desturu ile markalastirilmaya calisan hali.

  piezo cihazi burun estetigi icin olmazsa olmaz falan degildir, bir tercihtir, artilari da vardir eksileri de. onemli olan sonuctur, yontem degil. sonuclarini begendiginiz, guvenebileceginiz bir cerraha ameliyat olun. ısimlere, yontemlere takilmaya gerek yok.
 • piezo cerrahisinin burun estetiğinde kullanılan şekli.
  piezo cihazı ile burun kemeri şekillendirilirken kusursuz kesim sağlıyor. doğallığı tartışılır ancak yine de sonuçları incelediğinizde iyi de bir plastik cerrah bulduysanız kesinlikle mutlu edecek bir uygulama.
  burnuyla ilgili sorunu olmayan pek çok insan için burun estetiği gereksiz bir işlem. ancak özellikle kemerli bir burnunuz var ve bunu sorun haline getiriyorsanız piezo burun estetiği konusunda araştırma yapmaya başlayabilirsiniz