şükela:  tümü | bugün
  • internet üzerinden hizmet veren erotik shop.
    birçok erotik shop tarafından hayal kırıklığına uğratılmış bir müşteri olarak sundukları kaliteli ve samimi hizmet ile beni şaşırttılar. ürünler hakkında ayrıntılı bilgi aktarmaları gizliliğe önem vermeleri özenli paketlemeleri her sevkiyatla birlikte küçük tatlı hediyeler göndermeleri ile gönlümü kazandılar.
  • dün keşfettim bu siteyi. iç giyim ürünleri ararken denk geldim.
    gerçekten harika ürünler var. ilk alışveriş yaparken erotik shop’tan alışveriş yapıyor olmak beni biraz germiş olsa da, telefonda görüştüğüm bayan beni inanılmaz rahatlattı.
    sanki arkadaşınızla konuşuyormuşsunuz gibi.
    firma sahibi bir bayan. bire bir tüm müşterilerine elinden geldiğince kendisi yardımcı olmaya çalışıyor.
    bu sebepten olsa gerek, gerçekten ürünlerim hediye paketli ve olabilecek en gizli şekilde elime ulaştı.
    bu kadar iyi bir ambalajlama ilk kez gördüm açıkçası.
    yanında da minik sevimli hediyeler gönderiyorlar.
    erotik shop demenin sadece sex ürünleri olarak düşünülmemesi gerektiğini anlamış oldum.
    kendileri okur mu bilemiyorum ama denk gelirlerse bir kez de buradan teşekkür ederim.
    (bkz: www.pikerotikshop.com)
  • ilk erotik shop alışverişimi yaptığım site. malum mahcubiyet ve çekingenlikle aradığım telefonu son derece pozitif bir bayan müşteri temsilcisi açtı. yardımsever, samimi, ve rahatlatıcı bir konuşma tarzı vardı. sorduğum tüm sorulara detaylı, dürüst ve açıklayıcı cevaplar verdiğini düşünüyorum. aldığım ürünler ertesi gün bir hediye paketi içinde geldi. müşteri mahremiyetine çok dikkat ettikleri kesin. ayrıca siparişimle birlikte çok şık bir hediye de yollamışlar. tüm erotik shop sitelerinde olduğu gibi cinsel sağlık ürünleri, yetişkin oyuncakları satıyorlar. ama çok güzel fantezi bayan iç giyim ürünleri de var. ben şu bdsm ürünlerini çok merak ediyordum. aldığım ürün çok basit ama heyecan katsayısını zıplatıyor.
  • bayanların elinin dokunduğu her işte olduğu gibi burada da her şey dört dörtlük.