• evde beslencek en sevimli yaratik.
  • kokain bağımlısı olma ihtimali yüksek canlı. her kazandığı savaştan sora ödül olarak bi-iki line veriyodur ash mesela.
    hem neden ortalıkta sevgi partikülü gibi gezip garip gurup sesler çıkararak titrediğini de açıklıyor bu.
  • karadeniz şivesinde "birkaçı" anlamına gelen kelime...
  • cizgi sican
  • nedense bir türlü elektrik alamadığım vasat pokemon. ash denen ergen irisinin 75 sezon boyunca yanındaki birbirinden sikişken karılara neden hiç yazmadığının cevabı bu kardeşimizde gizli olabilir. kimseyi itham altında bırakmak istemem ama bence ash bir pokemon sikicidir, ve pikachu'yu adeta sikiyor.
  • heralde bu kadar az çizgiyle, en fazla bu kadar sevimlilik yaratılabilinir.
  • ben bu gun konusanindan bi tane aldim cok tatli bi yaratik..
    20 adet icinde hayvanlari ile birlikte poke topuda siparis ettim yarinda onlar geliyo...
    tum metro lardan alabilirsiniz ;)
  • haliyle pokemon trendinden ,metalaşmasından en çok etkilenen pokemon.ne olursa olsun yok böyle şirin bir ifade...
  • bu "pikachu" yaratığının az geli$mi$i raichu en geli$mi$ halide stingaciudur.
  • tatliligi ve sevimliligiyle insanin sinirlerini bozan, bende suratina ossurma istegi uyandiran ve cocuklara, efendilere boyun egen pokemonlarla itaat etmeyi, topa giren pokemonlarla ibneligi, devamli ukalalik yapan egitmenleriyle saygisizligi asilayan cizgifilmin, bas kahramani. oysa bizim zamanimizda clementine vardi robotech vardi dememe yol acan varlik.
hesabın var mı? giriş yap