şükela:  tümü | bugün
  • starbucks'ın en güzel kahvesi olabilir. mide dostudur. hem sıcak hem soğuk tüketebilirsiniz. deneyin, kahve pek sevmeyeniniz bile müptelası olacak.
  • starbucks'ın son yıllarda ülkemize getirdiği en başarılı dönemsel ürün.

kati kati'den fersah fersah iyidir.
  • "ne kadar farklı olabilir yæ" diyerek denediğim ve bağımlısı olduğum kahve.

kahve cahiliyim evet.
  • starbucks'ta içtiğim en en en güzel kahve. uzun süredir şubelerinde filtre kahve olarak da sadece pike place'e denk geliyorum. her şey harika ama her an bitecekmiş gibi :(
  • starbucks'ın, hiç bir karakteri olmayan, sudan farksız kahvesi. filtre kahve olarak 1 aydan uzun süredir sabah akşam ısrarla hep bunu servis ediyorlar.

starbuck'ta zaten "yumuşak içim" akımı mı başladı ne, espresso'nun yumuşağı, kahve çekirdeğinin yumuşağı... mekanda her yerde yumuşak ve kolay içim diye kocaman yazılar... sanırım kahve severlere hizmet etmekten öte, artık herkese kahve sevdirme misyonuna kalkıştılar. pike place çeşidinde de bu yüzden ısrar ediyorlar diye düşünüyorum.
  • starbucks'ın 2008'de sunmaya başladığı arabica & medium roast günlük kahvesi.
    (bkz: pike place roast)
  • starbucks'in ilk store'unun adresinden (1912 pike place, seattle, wa) esinlenip adini koydugu kahvesi.

cok sirin bir store'dur ayni zamanda.
  • artık bitsin ve guatemala antigua ya geri dönülsün dediğim filtre kahve çeşididir.

saolsunlar isteyince french press ile hazırlayıp veriyorlar ama bunu beğenmiyorum...