şükela:  tümü | bugün
  • her programda, her videoda oraya ne sikime konduğunu anlayamadığım erkek. şimdi pilates'i porno gözüyle seyretmek çok hayvanca bir davranış olur. amaç o değil. yine de izlerken ister istemez cinsel bir etki yaratıyor insan üstünde. onunçün ya erkeklerden oluşan bir grup yapıp veya iki cinsi yarıya yarıya dengeleyip bu cinselliğin başını küçükken ezeceksin, ya da tamamen kadınlardan oluşan bir grup yapacaksın. yoksa o adam tüm kadın grubunun içinde libido düşürücü, geciktirici, iğrenç, tiksinç bir faktör haline geliyor. çünkü esnerken, rotate ederken, mindere 90 derece açı yaparken falan zoom yapıp ondan ona atlıyorlar, grubu sırayla gösteriyorlar, en sonunda bir bakıyorsun, o tüysüz, bembeyaz, ipince bacağın sahibi o puşt herif çıkıyor. deminden beri şuursuzca bir şehvetle baktığın kolun, bacağın, ayağın sahibi senin gibi erkek. onu talimat almış gibi dakka başı çeken ibne kameraman erkek, görüntüdeki adam erkek, ben erkek. e sikerim böyle pilatesi.

    (bkz: pilates'in erkeklere yakışmaması)
  • ebru şallı'nın da bir pilates grubu olduğunu kabul edersek hafta içi her sabah tv8 de görülebilecek erkek. bi de konuşturur ebru şallı bu erkeği pilates yapılırken dışlanmış hissetmesin diye zahir.
  • yere en son teması 20 dakika önce vuku bulmuş olan bacaktan diğerine geçişin hala ufukta görünmediği bir vakit "eah skerler" diyerek terk-i diyar eyleyen erkek.
hesabın var mı? giriş yap