• plaza insanlarını üzecek gerçek.
    inanır mısınız iş yemeğine falan gittiğinizde size beyfendi, hanımefendi diyip saygıda kusur etmeyen garson da sizden fazla kazanıyor. ama tabi sizin kendinizi önemli hissetmenizin yanında ne önemi var.

kapitalizme giriş 101.
  • ben de halâ okuyanları gördükçe şaşırıyorum. arkadaşlar kabul edelim türkiye bilim ülkesi değil ticaret ülkesi. burada bilim yok denecek kadar az yapılıyor. ticarete girin. üret - sat yapamıyorsanız al - sat yapın yine kazanırsınız hem de öyle böyle değil.

bazen 3-5 bin lira maaş için devlete kapağı atmak isteyenleri görüyorum. bir ömür boyu memur maaşıyla memur hayatı geçer mi lan?

özetle ticarete girin arkadaşlar. para kazanmak istiyorsan ticaret yapacaksın. üretim yapacak kapasiten sermayen yoksa al sat yaparak yine çok kazanabilirsiniz.
  • margarin kullanıp pilavı market poşetiyle getirdiklerini düşününce bakmak bile gelmiyor içimden
  • pilav satıcılığının mafyası olduğunun da değerlendirilmesi gereken önerme.
  • yalnız 7/24 hizmet üzerinden hesaplanıyor belirteyim. yani beyaz yakalılar 8 saat çalışıp 3-5 bin lira maaş alıyorlar. verdiğin kaynaktaki hesaplama 24 saat üzerinden.

ama yine de iyi kazanıyolar bu gerçek.
  • ülkenin tabanına hitap eden girişimcilerin kaybetmesi mümkün değil. giriş için yeterli sermayesi olan herkes erkenden bir yerlerde yer kapsın, yatırım tavsiyesidir.
  • saglikli yag, pirinc, tavuk kullaniyorlarsa on degil yirmi kazansin dedigim saticilardir. adam hirsizlik yapmiyor, alninin teriyle cekiyor arabasini bi koseye pilavini satiyor. helali hos olsun.
hesabın var mı? giriş yap