şükela:  tümü | bugün
  • çizgisiz kağıda hatasız yazmak için kağıdın altına çizgili kağıt koyan nesildir.
  • yazım hataları yaparak harcadığı a4'leri toplasa ufak bir hatıra ormanı yaptırabilecek nesildir. ayrıca sayfa sayısı fazla olsun da göz doldursun diye sağdan, soldan, üstten, alttan çok boşluk bırakıp, yazının puntosunu da yüksek tutmuş nesildir. al sana bir hatıra ormanı daha!
  • '' tükenmez kalemle yaptım lan ben hoca kızar mı acaba :( '' sorunsalına konu olmuş nesildir.
  • dönem ödevinin sadece kapağını,babasının işyerindeki bilgisayarda yanarlı dönerli efektlerle yazdıran nesildir aynı zamanda.
  • çizgisiz a4 kağıdına yazılması gereken bu ödevlerde satırlar yamuk olmasın diye altına çizgili bir a4 konur, sonra başlanırdı yazmaya, o zaman internet falan da yok doğru kütüphaneye, önce ayrıntılı bir tarama yapılır ansiklopediden, özetler çıkartılır, en son pilot kalemle temize çekilirdi, şanslı olanlarımız dolma kalemle de yazmışlardır.

t. bilgisayar yaygın değilken verilen dönemlik ödevlerin yazım şeklini içeren başlık.
  • çizgisiz kağıdın altına çizgili kağıt( renkli bir kalemle çizgileri belirlenmiş olan, bakınız burası çokomelli) yerleştirilmesine rağmen büyük bir umutla kağıt kaldırılıp; " off ne güzel yazdım bea." diyen iç sesin gördüğü dağ tırmanan bir dağcının katettiği yol şeklindeki bir görüntüyü gören nesildir aynı zamanda.
  • internette değil kütüphanede bilginin peşine düşen efsane nesildir..
  • kırmızı pilot kalem kullanıp kullanmama kararsızlığını yaşamış nesildir.*
  • yazısı kötü olduğu için ablasına yazdıran nesildir ayni zamanda.