• pilotluk ile ilgilenenler için hayati önemde olan tavsiyeler. sivil havacılıkta pilot olmak gibi değerli-stratejik-doyurucu bir mesleğe sahip olmak isteyenler için hazine. sözlük pilotları tarafından doldurulması gereken boşluk.
  • bir çok kişinin duymak istediği bir konu olmasına karşın bilgilendiren kimse olmaması şaşırtıcıdır.
  • eğitim masrafları ve eğitim sürecinde hayatta kalmanızı sağlayacak diğer yaşamsal masrafları karşılaması için türkiye şartlarında 100.000 dolar gibi bir parayı kenara koymanız gerekmektedir.

he yok ben kredi çekerim öyle pilot olurum derseniz sağlam bir gayrimenkul portföyünüz var ve ona güveniyorsunuz demektir. çektiğiniz kredi sizin pilot olmanızla, kursu başarıyla tamamlamanızla veya kurs ya da lisans ve lisansüstü eğitimini bitirmenizle ilgilenmez; bu sırada başınıza gelebilecek herhangi olumsuz gelişmeyi umursamaz. olur da pilot olup iş bulup çalışamazsanız; bununla da ilgilenmez çatır çatır alırlar o parayı sizden.

benden size tavsiye; 100.000 dolar'ı cebinize koymadan kalkışmayın bu işe. patlarsanız, sağlam patlarsınız. he riske edebileceğiniz bir 100.000 dolar varsa zaten hiç durmayın girin bu maceraya derim. benim olsaydı girerdim.
  • çok için.
  • (bkz: pilot.avi)
  • anadolu üniversitesi sivil havacılık ve ulaştırma pilotaj bölümünü yazın. en son öss'de barajı geçeni mülakatlara çağırıyorlardı zaten. biraz harp okulu girişi vâri sağlık kontrolleri, mülakatları var. onları geçin. hayırlı olsun 5-6 seneye pilotsunuz.

tabi en ufak sağlık probleminizde erken pilot olabilirsiniz. risk budur diyorum ve gidiyorum.

ek: he bu arada dünyada hemen hemen en ucuz yoldan pilot olmanın sırrını anlattım yukarıda . 2-3 yer daha dışında diğer bütün yollarda yüklü meblağlar ödemeniz gerek. bir de askeri pilot seçeneği var.

ek2: bahsi geçen pilotaj bölümü hocalarının %90'ı asker kökenlidir. okula traş olup falan gider, saç uzatamaz, küpe vs takamazsınız. nasıl olur yea, burası askeriye mi, istediğimi yaparım ben diyenler için erken pilot olma yolu çok hızlı açılır. sevgiler.
  • daha universite bitmeden ticaretle ugrasmaya baslayin. merak etmeyin, 7-8 defa batarsiniz ama eninde sonunda isin kurallarini ogrenip yuruyen bir ise sahip olursunuz. sonrasinda da en azindan amator pilotluk yapabilecek kadar egitim gormenizi saglayacak paraya ve vakte sahip olursunuz.
  • şu linkteki çocuğu bulup 10 bin tl + bir miktar işçilik ücreti verin, bu muhteşem aleti evinizin salonuna kursun.

sıfır risk. gece gündüz uç. fakat bunda para kazanamıyorsunuz. hevesiniz varsa en iyisi bu. düşünsene lan evde boeing 737 var. uçağı kaldırdıktan sonra anne yemeğe çağırıyor, al otomatik pilota, git yemeğini ye, sonra gir tekrar kokpite indir uçağını.

yüzde yüz pilot tribi garantili.

not: şüphesiz ki hazır simülatörler daha profesyonel ve daha tuzludur. kısmet olursa almayı düşünüyorum ileride. dursun evin garajında.
  • ucak korkunu yenmekle baslayin ise.
hesabın var mı? giriş yap