• tam adi, plastik ve oyuncak san. tic. ve a.s. olan firma..
    seksenlerde cocuk olmus kusagin buyuk bolumunun hayatinda yer tutan mini mekaniklerin turkiye ureticisidir..

"web sitesinin surprizler ve basinda pilsan" bolumunde yer alan metinin son bolumundeki notun naifligi beni yedi bitirdi.. cocuk sahibi olup, mini mekaniklerden alıp fotografini cekmeyip, size gondermeyip kargo ucretini de odemeyen ne olsun!..

sozkonusu metin ise soyle efendim:

çocuğunuzun pilsan ürünü ile çekilmiş bir fotoğrafını bize yollayın yapılacak çekilişte süpriz hediyeler kazanın.
    ayrıca dereceye giren fotoğraflar pilsan ürün katoloğunda yer alacaktır.

.....pilsan için belirlemiş olduğunuz sloganları bize yollayın süpriz hediyeler kazanın.

not:kazanılan hediyelerin kargo ücretleri alıcıya aittir.
  • ucuz ve zor kırılan oyuncakların üreticisi.
  • son olarak kanalturk un 1. kısa film yarısması "hayat kısa" nın spotlarında rol almıs oyuncakların ureticisi...
  • fabrikası büyükçekmeceye bağlı olan kıraçtadır.
  • reklam sloganı "akar akar akaaaaaaaaaar" olması gereken vakti zamanın türkiye pil tekeli.
  • her keseye uygun oyuncaklar üreten oyuncak fabrikası. hatta kırılmayan araba adı altında patentli ürünü olduğunu bizzat öğrenmiş bulunmaktayım. nasıl yani diye sormamla birlikte satış yetkilisinin oyuncağı taşa çalması bir oldu ki yüreğim ağzıma geldi. ooouuoooo tamam anladım dedim.
  • vaktizamanında patronunun odasında bulunmuşluğum olmuş idi. odada onlarca ithal ürün kalıp çıkarılmak için bekliyordu.

chicco'nun mavi bir sallanan atı vardı mesela.
  • bir zamanlar piyasadaki en büyük oyuncak kamyonları bu firma üretirdi.
  • hepsiburada.com uzerinden satin aldigim lanet olasi bir plastik oyuncagin, 2 nisandan bu yana, "pilsanda teknik serviste, inceleniyor" kaydiyla beklemesine neden olan firma...(gerci orasi muallak, hepsiburada.com'un uydurmasi da olabilir)

hepsiburada.com'dan nefret ediyorum da bunlardan da igrendim resmen...

24 gundur, plastik oyuncagin neresini inceliyorlar, onu da cok merak ediyorum...
  • elektrikli bisiklet üretimi için ar-ge çalışmaları yapan türkiye'nin en büyük oyuncak üreticisi.
hesabın var mı? giriş yap