şükela:  tümü | bugün soru sor
  • https://instagram.com/p/bjslgqubsjr/

edit:” yavuz bingöl” “tam tersi olsaydı ne olurdu?” “erdoğanla çekilseydi ne olurdu?” diyenlere naçizane yorumum: aklı başında olan, derdi ortalığı karıştırmak olmayan insanlar bahse konu olan aksi durumlar olduğunda kolayca “hain. pkklı. orospu vs...” gibi aşağılayıcı ithamlarda bulunmaz. fotoğrafın altında yazan yorumlar gerçekten çok irrite edici. yani bunun siyasi görüşlerin farklılığı ile alakası yok. ağır küfürler, ipe sapa gelmeyen hakaretler var. tepkim; bu üsluba. dikkat ederseniz “birleştirici yorumlar” yazalım dedim . olayı hemen çatışmaya çevirmemek lazım.”

sabah sabah kendisinin yediği linci görünce başlatmak istediğim kampanya.
    pınar hanımın ortalama beğeni sayısı 40-45 bin arasında. kendisi bir siyasi liderle fotoğraf paylaştığı için; esasen siyasetle ülkeyle milletle derdi olmayan ciddi bir cahil kitle tarafından lince uğramıştır.
    işin ilginci, bı tarz nefret söyleminde bulunanlar kendi taraftarı olduğu siyasi kanada da zarar veriyor.
    bir insan siyasi görüşü, desteklediği, sevdiği insanlardan dolayı haksız yere bu denli nefret söylemlerinin odağı olmamalı.
    geldiğimiz nokta ister istemez bizlere “kadını diziden çıkartmasınlar?” diye düşündürtüyor. bu kanıksama durumu çok çok çok tehlikeli bir şey...

naçizane tepki olarak beğen butonuna yükleniyoruz. hatta küfür edenleri utandıracak, birleştirici, yapıcı yorumlar da ekleyebiliriz.
  • amk ne mal bir ülkede yaşıyoruz ya.pınar altuğada fetöcü demişler.gerçekten çomarlar lütfen siktirip gidin bu ülkeden.yallah arabistana,suriyeye.
  • aynısının yavuz bingöl'e falan da yapılması gerekirdi, ha ama doğru burada da etik tek taraflı işliyor. kendi öz eleştirimizi yapmadan gerçek çıkışa asla ulaşamayacağız.

edit: demek istediğim tam da buydu, tükürük açıklamasından önce yavuz bingöl için sözlükteki yaklaşım çok farklıymış gibi altta entry sahibi kolayca sığır diyerek saldırıyor. ülke insanın ortak tek düşüncesi "herkes tü kaka, bi ben haklıyım" olabilir.
  • rte- ünlülerle iftar yemeği: ooo süper
    rte- ünlülerler moral ziyareti: ooo süper
    rte- x ünlüyle görüşmesi: ooo akil insanlar

akşener-pınar altuğ denk gelmesi- fetöcü pis hain alçak

allah razı olsun bu siyasal islamcılardan. bazen içime vesvese düşüyor, ulan diyorum acaba ben mi yanılıyorum, bu siyasal muhafazakarlar haklı mı, ben mi kötü yoldayım, içim mi fesat diye.
    sonra böyle fotoğrafın altına yazılan küfür, iftira iğrenç leş yazıları okuyorum kendime geliyorum. sağolsunlar doğru yolu bulmamda çok yardımcı oluyorlar.
    osmanlı'nın yeniden kuruluşu ve islam'ın bayraktarlığının yeniden inşası için hiç durmadan etrafa salya sümük saldırıp küfür-hakaret edip, hiçe sayıp zerre yaşama hakkın tanımayanları gördükçe, "yaşasın alkolik hareket" diyorum!
  • yere balgam atma özgürlüğünü savunanlarla bu durumu bir tutan sığırları bize göstermiş fotoğraftır aynı zamanda
  • turk solcusu tarafindan kiskanilan, linc edilen bir kadin icin baslatilmis kampanya.

ben katilmiyorum.

ama turk solcusunun pinar hanim'a neler yaptigi ortada, onu da soyleyelim burada.
  • desteklediğim kampanyadır.
  • +1'imle destekte bulunduğum kampanyadır. çok az fotoğrafı 40 binleri aşarken, bunda 53 bini buldurduk çok şükür. kudurun köpekler.