• eğitimi ya da müziğine diyeceğim yok, kendisini fazla araştırmış ya da dinlemiş değilim lakin şu konuşma sorununa acilen bir çözüm bulmalı. mıy mıy mıy, mıyır mıyır mıyır. içim kurudu yemin ederim. sürekli bir kız tribi havası, sürekli bir memnuniyetsiz italik duruş, eğik ağız. of!
  • "arka sokaklar" isimli epik şaheserde oynuyordu bir aralar.
  • zeki rockçı kız imajını, aptal sarışın popçu kıza bırakarak şaşırtandır.

akedemi türkiye zamanları pek bi popülerdi, iyi işler yapacak sanmıştım.

ama bunca yıl bekledikten sonra bu klip, bu şarkı, bu imajla çıkıyorsa, yazık etmiş kendine.
  • sinirden çatır çatır çatlayan, hiç bir soruyu anlamayan ve dolayısıyla hiç bir cevap veremeyen, her dakika "okey" demesi ile beni fıtık etmiş, kafalardaki imajının ırzına geçip bir kenara fırlatmış, aşırı saçmalamış hatun kişisi, geçmiş ola... ayrıca sarhoş mu ne bu ayol?
  • sesiyle ilgili türkiye birincisi olduğunu söyledi. bahsettiği umarım akademi türkiye değildir. zira ben akademi türkiye'yi takip etmemiş biri olarak bile birincinin kim olduğunu hatırlamaktayım şahsen.
  • akademi türkiye adlı yarışmaya katıldığı günlerden beri bende özlem tekin çakması izlenimi yaratan kişidir. şarkı söylemediği anlarda normal konuşurken, müzikle beraber içine özlem tekin kaçmış sindy bebeğe dönüşüyor.
  • ıkınarak şarkı söyleyenlere güzel bir örnek.
  • çok güzel çok hoş bir hatun olmasına karşın sürekli ebüvve çeker gibi şarkı söylemesini itici bulduğum hanımdır...

sonradan gelen edit: disko kralı'nda, okan üstüne gidince, öyle mazlum mazlum bakıp "ilk defa geldim programınıza, heycanlandım" derken ağlayayazdıya sanki, içim bir fena oldu... heycanlanmış oğlum, anası babası, dostu düşmanı, eksi manitası falan herkes izliyor sonuçta, ben de olsam ben de heycanlanırdım...
    uğraşmayın lan kızla!
    istersen ebüvve çeker gibi sesini de kastırabilirsin canım... hatta direk ebüvve çek istersen... çok severim, ben de çekiyorum zaten... vallahi bak...
  • tek kaşını kaldırınca seksi olduğunu sanan hatun. hayır üç saatir kim ne dese tek kaşını kaldırıp abuk subuk tepkiler veriyor dahası bildiğin itici.
  • şarkı söylemeye başlayınca okan programı kapamak zorunda kaldı. *
hesabın var mı? giriş yap