• piyasadaki en kötü ayran markalarından biridir. ne zaman alsam ya bozuk çıkmakta (marketlerde/bakkallarda bir sorun olabilir tabi) ya da çok çok kötü bir tada sahip olmaktadır. aşırı koyu kıvamlı ve tadı ayran tadından uzak bir ürün.
  • ayranın sokulabileceği en kötü form. kokusundan tadına bambaşka bir içecek, asitli yoğurt içeceği gibi bir şey. almayın aldırmayın.
  • gerçekten de kendine özgü tuhaf bir kokusu ve yogunluğu olan ama çok sevdiğim içecek.
  • son zamanlarda her kapaginin altinda bedava 1lt cikan ama toptancilarina bedavayi dagitabilecek yeni 1lt surmeyen firma. yapacaginiz kampanyayida siz.. neyse ben gidiyorum.
  • "ne tuhaf soyisimleri var yav insanlarin, bakim bi kimmis" diye basligi acmamla yogurttan yapilan oldugunu anladigim icecek. yogurt ve turevleriyle iliskim cok kisitli, hep ondan.
  • yıllardan beri 1 litre ve üstü şişe ambalajlarda ne kadar çalkalarsan çalkala en üstte seyreltik çok sulu formu değiştiremiyorsun.ancak 1 bardak boşaltıp tekrar çalkaladıktan sonra içime uygun,ayran tadına yakın oluyor.esas ayran tadını şişeyi bitirmeye yakın alıyorsunuz.hayır bu sorun neden yıllardan beri çözülemiyor,gerçekten çok merak ediyorum.
  • tadı gerçekten çok kötü olan ayran. neden aldıysam, zaten pınar ürünlerini boykot ediyordum, gözden kaçmış. içemedik çöpe atıyoruz şimdi.
  • dönercilerde bulamadığım ayran markası.
  • baya kötü.

tadım kaçtı sütaş'tan şaşmayın.
hesabın var mı? giriş yap