şükela:  tümü | bugün
  • piyasadaki en kötü ayran markalarından biridir. ne zaman alsam ya bozuk çıkmakta (marketlerde/bakkallarda bir sorun olabilir tabi) ya da çok çok kötü bir tada sahip olmaktadır. aşırı koyu kıvamlı ve tadı ayran tadından uzak bir ürün.
  • ayranın sokulabileceği en kötü form. kokusundan tadına bambaşka bir içecek, asitli yoğurt içeceği gibi bir şey. almayın aldırmayın.
  • gerçekten de kendine özgü tuhaf bir kokusu ve yogunluğu olan ama çok sevdiğim içecek.
  • son zamanlarda dadandığım içecek. sütaş güzeldi ama işçi emekçi düşmanı olmaları beni fazlasıyla soğuttu kendilerinden. sek ayran ise pek tatmin etmedi beni. hani lezzet olarak sütaş'ın altında. ülker içim ayrana hiç girmiyorum zaten. geçenlerde bir markette görüp aldığım pınar ayran ise şimdilik budur dedirtti bana. kapağından bedava çıkma ihtimali de cabası ki benim dün aldığım şişenin kapağından 1 litrelik pınar ayran bedava çıktı. bir daha ki litrelik pınar ayranım bedava. diğerlerine göre daha yoğun bir kokusu var, sanırım kendini beğendiren de bu yoğunluk oldu.

bir de birkaç kere çiğköftecide içtiğim aynes kutu ayran vardı ki çok iyiydi. her yerde yok dediler, litreliği de yok.
  • son zamanlarda her kapaginin altinda bedava 1lt cikan ama toptancilarina bedavayi dagitabilecek yeni 1lt surmeyen firma. yapacaginiz kampanyayida siz.. neyse ben gidiyorum.
  • "ne tuhaf soyisimleri var yav insanlarin, bakim bi kimmis" diye basligi acmamla yogurttan yapilan oldugunu anladigim icecek. yogurt ve turevleriyle iliskim cok kisitli, hep ondan.
  • yıllardan beri 1 litre ve üstü şişe ambalajlarda ne kadar çalkalarsan çalkala en üstte seyreltik çok sulu formu değiştiremiyorsun.ancak 1 bardak boşaltıp tekrar çalkaladıktan sonra içime uygun,ayran tadına yakın oluyor.esas ayran tadını şişeyi bitirmeye yakın alıyorsunuz.hayır bu sorun neden yıllardan beri çözülemiyor,gerçekten çok merak ediyorum.
  • tadı gerçekten çok kötü olan ayran. neden aldıysam, zaten pınar ürünlerini boykot ediyordum, gözden kaçmış. içemedik çöpe atıyoruz şimdi.