şükela:  tümü | bugün
1482 entry daha
  • boykottan beridir tek bir pınar ürünü evime girmedi, boğazımdan geçmedi.
  • sütü sek alıyorum yoğurt tereyağı ve peyniri de köşedeki şarküteriden alıyorum mandıra zımbırtısı diyolar ne kadar doğru bilmiyorum
  • hem pınar'ı hem sütaş'ı boykoto devam. ilk defa bir boykotu bu kararlılıkla sürdürüyorum.
  • neden boykot yaptığımın ayrıntılarını unuttum ama artık alışkanlık haline geldiğinden dolayı pınar almıyorum.
  • 35 ysr 35! 35 ysr 35! bekleme yapma devam et!

pinar yok, yasar yalan!

tanim: pinar boykotcularinin ayni kararlilikla devam ettigi boykottur, sorunsallik bir durum yoktur.
  • yurtdışında yaşıyorum bulunduğum yere türk ürünü sadece pınar geliyor. çok özlüyorum ama almayacağım.
  • (bkz: tam gaz devam)

bizim keyfimiz yerinde; holding düşünsün asıl. bilmem kaç milyon dolarlık borcu habire öteleyip duruyorlar.
  • kaç yıl oldu hatırlamıyorum, alışkanlık haline geldi, almıyorum, ailemin evine de aldırmıyorum.
  • bir daha elimi bile sürmedim ve herkesin yazdığı gibi artık 'alışkanlık' oldu.

bir marka siyasallaşırsa düşeceği çukur budur boykot zamanı batıracak mısınız diye dalga geçen çıtıpintozlar burası içi boş gofret yada printır çıktısı dolar yakıp hüloğhh diye bağıranlar kitlesi değil herkes bir oturup düşünmüştür herhalde ki bu açıklama ve iktidar destek mesajları jilet gibi kesildi.
  • aynı zamanda dyo'yu da boykot ediyorlar. patron, hisselerini satıp çıkmadıkça boykota devam.
265 entry daha