• hâlâ almamaya devam ediyorum. 10 yıl sonra sebebini gerçekten unutsam bile almamaya devam edeceğim muhtemelen.

belki pınar'ın umurunda değildir. onun umurunda olmaması da benim umurumda değil.
  • evde yoğurt yapıyoruz
  • sek ürünleri alarak devam ediyorlar. o günden beri bir tane bile pınar ürünü almadım. isterse kar oranı tavan yapsın, isterse benden başka herkes kullanıyor, alıyor olsun, isterse dünyanın en ucuz ve en güvenilir markası olsun ben almayacağım.

kafanız basmıyor galiba bir şeylere. şirket batsın, pınar yok olsun gibi bir amacım da yok. pınar firması bir tercih koydu ortaya. ben de bireysel olarak bir tercih koydum. benim gibi davranan veya davranmayan bir çok insan var. pınar yanında olanlarla mutlu biz de hayatımızda pınar olmadan mutluyuz.
  • hala almıyorum, 1 kez bile almadım o günden sonra. ve epey de alırdım, zaten kullanmayanlardan değildim. çevremdekilere de aldırmıylrum, müdahale ediyorum, herkese de fırsat buldukça anlatıyorum. çoğu kişide de duyarlıılığın devam ettiğini görüyorum.
  • pınar ürünlerini almamaya devam ediyor. ınsanlara da aldırmıyor.
  • almadık almıyoruz, yerine tercih edilecek çok marka var. refleks gibi bile oldu :)
  • pınar'a sormak lazım. onlar satışlarının ne kadar düştüğünü bildiklerinden cevabı da biliyorlardır.
  • artık bu markanın ürünlerini kullanmıyor. markette görmezden geliyor. başkasına da aldırmıyor.
  • kesinlikle almıyorum, alana da müdahale ediyorum. pınar benim için bitmiştir. (bkz: svihs)
  • pınar vazgeçilmeyecek bir marka değil ki.
hesabın var mı? giriş yap