şükela:  tümü | bugün
  • cocuk degil 37 yasinda, orta yasli. korkunc evliliginden dolayi artık aşk falan boş şeyler kendisi için, kendisine deger veren, guvende hissettiren, hali vakti yerinde 62 yasinda bir adamla tanismis, nisanlanmis, muhtemelen evlenecek. eski kocasi basta olmak uzere ciyaklamaya baslamislar para icin evleniyor diye. halis toprak olayina cevirmeye kalktilar. bu kiz 18 yasinda degil ki. ahmet hamoglu'nun hic mi hakki yok guzel eş almaya? bu yas ayrimciligidir, sen 60'i gectin, olumu bekle der gibi... turkiye'de secme sansi olmadan evlendirilen milyonlarca kiz varken kendi iradesiyle sadece 25 yas buyuk birisiyle evlenen birini elestirmek yersiz. mutlu olsunlar.
  • soyadıyla insanda french kiş yapma isteği oluşturan şarkıcı.
  • asker konserlerinin bastaci insandir bu kisi. duzenli olarak trt'de herhangi bir ilimizde herhangi bir tugayda konser verirken gorulebilir. boylece askerlerimizin ruyasini susledigi de inceden cikarim bazinda elde edilebilir.
  • bu hanımefendi ibrahim tatlıses ile bir klipte* oynamış, olayı zenginleştirmek ve seyircinin konuya hakim olması amacı ile klip başına deha yönetmen tarafından bir diyalog eklenmiştir. buna göre pınar dilşeker ibrahim tatlısesi gene ağlayan bir surat ve fakat bu defa asabi bi şekilde hayvan diye bağırarak terketmiş, akıllarımıza ziyan vermiş olsa da gönüllerimizde yer etmiş, bi şekilde olayı nötrlemiştir.
  • onlar ermiş muradına, biz çıkalım kerevetine. bize düşen, müstakbel eşine dalya diyebilecek kadar uzun bir hayat dilemektir ;)
  • ibrahim tatlises'le cektigi klibin basindaki o akillara zarar diyalogun anahtar kelimesi "terkediyorum seni, hayvan"dir.
  • "sonbahar yaramaz bana" diye güzel bir şarkı söylerdi bi zamanlar.
  • "olgun" nisanlisindan ayrilmis beyefendinin ihaneti sebebiyle. oha!
  • çocuklarını görememek korkusunun en sonunda intihara sürüklediği şarkıcı. allahtan başarısız bir girişim olmuş.
  • bunun yatakta ic camasırlarıyla bi klibide var boyle seksi bi klip,jennifer lopez'inkiler gibi.bu hatunu zaten bu yuzden bi turlu anlayamadım.ibrahim tatlıses'le oynadıgı klibtede seksi giyinmistir dersinki bu hatun vucudunu gosterip bi yerlere gelmeye calısıyo yani eskiden boyle bi imaj olusturmustu kafamda.ama son iki yıldır hangi programa cıksa,hemen damlıyorum,bi bacak dekolte gorelim diye ama bi mini etek bile giymiyo hatun.muhtemelen paralı,muhafazakar bi koca adayı buldu ondandır.ben yinede soyleyeyim,kendisini oyle gorunce kanalı degistiriyom reytingler dusuyo pınar hanım.