• samdan sagolsun bir jenerasyon bayagi bi icli disli olmustu kendisiyle.

bende yoktu yea diye yalan soyleyip elitist takilani esekler sksin.
  • 2000 senesinde türkmenistan'da verdiği bir konser sonrasında diplomatik krize neden olan sanatçıdır. konser sonrasında türkmenistan devlet başkanı türkmenbaşı'nın kendisine evlenme teklif ettiğini söylemiştir ki türk büyükelçiliği bu olay nedeniyle türkmenbaşı'ndan özür dilemek zorunda kalmıştır. ayrıca geçmişte futbolcu hakan ünsal'a hayranlığını sık sık dile getirirdi. ancak dindar bir sporcu olan küçük hakan kendisine pek yüz vermezdi.
  • youtube'da songül karlı'nın memelerini araken denk geldiğim bir videosuyla anladım ki bu kadının türkiye'nin kim kardashian'ıymış. şamdan dergisi sağolsun ergenliğimizi kurtarmıştık kendisiyle.
  • show dünyası ile ilk tanışması 1987 yapımı
    o bir melekti filmi ile olmuştur.

orhan elmas yönetmenliğinde, fikret hakan, necla nazır ve galiba nuri alço ile birlikte kamera karşısında geçmiştir.

pınar eliçe bu filmde hem ergen hem de estetiksiz olduğundan kendisini tanımak oldukça güçtür.

amme hizmeti, buyrunuz:
    görsel

bu da ikinci hizmetimiz:
    işte o film

bir röportajında bu filmdeki korkunç performansıyla dalga geçip “salak gibi bir şeydim zaten, denileni de anlamıyor, yapamıyordum” demişti. kişinin kendisini bilmesi güzel bir husus. neyse.

genel kanının aksine ben sahne ışığı olduğunu ve sesinin de fena olmadığını hep savunmuşumdur. çapan ailesine (cebren de olsa) gelin gitmeseydi gülben ergen ayarında bir kariyeri olabilirdi.

müsait bir zamanda pınar eliçe dosyasını da ele alayım. gördüm ki bu konuda büyük bir boşluk var.

teşekkürler sözlük, her nerede yaşanıyor ve yaşatılıyorsa.
  • ilk olarak penthouse türkiye'nin ilk sayısına çıkarak meşhur olmuştur.
  • turkiye'de "seviyeli bir iliski" yasamadigi mafya babasi, gazino patronu, vs kalmamis bir hatun. (bkz: erkegimin geysasi olurum)
  • an itibari ile harunyahya tv'de adnan oktar ile dini sohbette bulunan eski dansöz. nasıl doğru yolu bulduğunu anlatıyor hanımefendi. inşallah maşallahlarla geçen klasik bir adnan oktar sohbetinde engin hayat tecrübesini anlatmaktadır.

evet harunyahya tv izliyorum hobi olarak.
  • eski guya dansozlerimizden olup sonra akillara ziyan bir sekilde assolistlige terfi etmis eli kimin cebinde belli olmayan bir hatun..arada eski gunleri yadedme seklinde sarki soylerken kivirdigi da gorulur, lakin cebelitarik bogazi heybetindeki o kalcalar bende kacma istegi uyandirir, turk erkeginin tepkisi tabi farkli olabilir..
  • her tarafi yanlislikla acilip televole malzemesi olan kisi
  • gülben ergen ve sibel can'ın bilindik şarkısı olmayan versiyonu.
hesabın var mı? giriş yap