şükela:  tümü | bugün
  • gazete habertürk'ün eski röportajcısı, show tv hafta sonu ana haberlerinin yeni sunucusu.
  • ayşecan tatari'ye benziyo.
  • niye haber sundurulduğu anlaşılmayan bir başkası. bir de ışıktan mıdır nedir vampir gibi bembeyaz görünüyor.
  • kendisine tavsiyem haber başlıklarını okurken nefesini iyi ayarlaması.lafın ortasında durup nefes almak işi bozuyor.
  • kötü bi niyeti yok belki ama ya heyecandan ya toylukdan sunduğu haberin farkında olmayan sunucu. biraz daha zorlasa israil'in saldırısını "eller havaya" diye sunacak.
  • spikerlik konusunda gercekten yeteneksiz, ruhsuz ve cirkin bir kizcagiz. kabul edelim bazi seyler allah vergisi.kimin gaziyla/torpiliyle ekranlara ciktiysa artik. roportajlara geri don pinar. bir suru guzel ve yetenekli spikerlerimiz var.

edit: buraya yazdigim entryden sonra hemen asagidaki maddenin sahibi olan kullanici beni engellemis. bir soru sorucaktim. ılginc. 3 dil bilmek spikerlik yeteneginin oldugu anlamina gelir mi tartisilir...
  • başı açıktır.
  • kireç gibi ten rengi korkunç gözleri ve anlamsız kol hareketleriyle show tv haberi sunduğunu zanneden yeteneksiz, itici spikerimsi. kimin torpiliyle ekrana çıktığı merak konusu. ha bir de twitterda takipçisini 3 dakika içerisinde nasıl 8bin kişi artırdığını merak ediyoruz. fark etmediğimizi sanıyor galiba. anladık kendini tanıtma çabasındasın ama yapma pınar, bu işler takipçi satın almakla olmaz.
  • aptalca mimikleri,şaşırmaları,yorumları olmayan ,gereksiz yere kendini kasmayan,olayları abartmadan güzel bir türkçeyle anlatabilen türkiye televizyonlarının en güzel haber spikeri.
  • haber sunuyor.
    başını, saçlarını yatırdığı tarafa 30 derece açıyla eğerek haber sunuyor.
    ayrıca iri renkli gözlerini devirerek sunuyor.
    iyi bir eğitim geçmişine sahip. şanslı.