şükela:  tümü | bugün
 • maalesef cansız bedeni bulunmuş.

  dilerim cinayet değildir ama tahminimce öyle çıkacak. allah rahmet eylesin.
 • https://twitter.com/…tatus/1285447161342242821?s=19
  son dakika haberlerde geçiyor, cesedinin bulunmuş. yakınlarının başı sağolsun.
 • kötüsün insanoğlu :( yaşattığın her şeyi yaşayacak ve hissedecek kadar uzun yaşa!
 • nasıl da güzeller güzeli bir kızmış adaşım :( içim nasıl acıdı acıyor...

  çok ama çok üzgünüm be adaşım
 • rastgele mutasyonlarla ortaya çıkmış, serebral korteks gelişimi ile diğer türler ve kendi türündeki zayıflar üzerinde kötücül bir egemenlik kurmuş tuhaf, ne idiüğü belirsiz bir canlıdır insan. genetik aktarımları da rastgeledir; bu da onu çözümsüz kılar. insan söz konusu olduğunda sartre'ın varoluşçuluğu da, solipsizmin tümüyle özcü yaklaşımları da havada kalır. kötü müdür iyi midir hep tartışılır ama tartışmaya açık olmayan en önemli yönü dengesizliğidir insanın. elbette denge büyük bir bilinçlenme sonrası sağlanabilir bir şeydir ama bu, o kadar az insanda görülür ki, tarih onları "seçilmiş insanlar" diye okur artık.

  bu yaşa geldim, nice kitaplar devirip, çıldırırcasına üzerine düşündüğüm insan hakkındaki görüşüm budur.

  bunca aşağılıklığın, rezillliğin içinde "hayat yaşamaya değer mi?" sorusu da her gün beynimizde en olumsuz kelimelerle cevaplanır oldu.

  hakkında hiçbir şey bilmediğimiz ölüm bize yaşamaktan daha güzel gelir oldu.

  bektaşi’yi hakem yapmışlar, "hangimizin şarabı daha iyi?" diye sormuşlar. bektaşi ilk şişeden içmiş ve içer içmez kararını vermiş. öbür şarap daha iyi. ilk şarabın sahibi kızmış. "be adam daha ikinci şişeyi tatmadın ki, nasıl verdin peşin hükmünü?" bundan daha kötüsü olamaz, demiş bektaşi.

  tanım: zulme uğramış, katledilmiş güzeller güzeli bir kız. sevenlerinin içine cehennem düşmüştür yazık ki!
 • pınar gültekin'in cansız bedeni yakılmış, beton dökülmüş ve toprağa gömülmüş halde bulundu.

  kaç kere tekrar etsek işlenir beynimize?
 • kaybolduğu gün sonucun ne olacağı aşağı yukarı içime doğmuştu. ancak insan * yine de bir acaba diyor ama bir kere de şaşırtın cibilliyetsiz herifler, sabah sabah içime yine sanki kaya oturdu. aklım almıyor, bu caniliği yapabilecek olanlar aramızda nasıl geziyor ve nasıl bu insanların iç yüzünü anlayamıyoruz, aşırı öfke doluyum.

  ekleme: @dark penguen uyardı, argoda cibilliyetsiz üreme yeteneği olmayan erkek anlamına geliyormuş. benimki de temenni olsun, bu insanların soyu kurusun.
 • katilinden sözlükte yüzlerce var.
 • benim lafım cinayetlere, şiddete susanlara...

  bu kadınlara kıyanları içten içe destekleyenler olduğuna eminim. "vuranın eline sağlık" diyenler olduğuna "yaptıysa vardır bir sebebi" dediklerine çok eminim, çünkü başka türlü bu vahşetin bitmemesi imkansız. o kadınların kanı hepinizin elinde var. kendinizde söz hakkı gördüğünüz kadar cezanızı çekersiniz umarım.