şükela:  tümü | bugün
  • özür dilerim binlerce kez. sana yardım edemedim, senin yaşamanı sağlayamadım, sözde hem cinslerimden seni koruyamadım. içim acıyor, otopsi raporunu okuduktan sonra anlamsız bir acı doldu içime. böyle dünyanın cibiliyetini sikeyim, bedenimde tarif edilemez bir acı var. ben yolda yürürken, önümde kadın tek yürüyorsa karşı kaldırıma veya caddeye geçiyorum. olur ya öndeki kadın rahatsız olur, ürperir diye. beni de, kadınları da bu hala sokan düzeni sikeyim.
  • şov yapmayın burda. otobüste dayak yiyen kadın videosunu görünce otobüste kılı kıpırdmayanlara %99 unuz hak verip " ne karışacam ya sonra ben bıçaklanacam" tarzı kıvırttınız. şimdi gelip burda ağlaklık yapmayın. adamın kızı kestiğini görseniz aman bizide öldürür diye sadece izlerdiniz.
  • emniyetin konuya ilişkin hassas çalışmaları neticesinde pınar gültekin'in katilinin cinayeti işleme ve sonrasında gizleme konusunda yardım aldığı tespit edilerek katil cemal metin avcı'nın ağabeyi mertcan avcı'da delil karartmak gerekçesiyle cezaevine gönderildi.

emniyet ve jandarmaya, olayın peşini bırakmayan savcıya teşekkürlerimle.
  • özgecan aslan, zeynep şenpınar ve saymakla bitiremeyeceğimiz kadar kadın cinayetinde olduğu gibi erkeği terk ettiği ya da reddettiği için öldürülmemiştir. bu yüzden bu cinayeti "sırf kadın olduğu için öldürülen" insanların uğradığı akıbetle bir tutamayız. ancak sebebi ne olursa olsun kimsenin cana kıymaya hakkı yoktur, cezası da kesinlikle müebbet hapis olmalıdır. allah rahmet eylesin.
  • katilinin alacağı cezalardan birinin, evladını bir daha görememesi olduğunu dilediğim kadın.
    öyle canavarca cinayet işleyen biri, hayata ter temiz başlamış bir bebeği kirletmemeli. bütün aşağılık duyguları da kendiyle birlikte hapsedilmeli, toplumdan temizlenmeli.
  • cinayetine dair ilk duruşması şu dakikalarda devam etmektedir.

duruşmadan güncel bilgiler twitter’da şu hesapta verilmekte:

buradan
  • cinayetinin peşi bırakılmamalı.

katil cemal metin avcı pınar bana şantaj yaptı diyerek bugüne kadar pınar'a 300 bin tl verdiğini iddia ediyor. bu para varsa- ki yok- nerede? 300 bin büyük bir miktar. pınar bunu evinde tutamaz. banka hesabı da tespit edilmediğine göre? saçma sapan bir yalan.

yine katil pınar'ın kendisinin uygunsuz fotoğraflarını çektiğini ve kendisini bunları yaymakla tehdit ettiğini iddia etmiş. madem pınar'ın telefonunda senin uygunsuz fotoğrafların var, bunu mahkemeye delil olarak sunmak yerine neden telefonu 5 parçaya bölüp mahallelere dağıttın?

bir diğer mesnetsiz iddia pınar'ın 2 adet adam tutup cemal metin avcı'yı istismar ettirmesi. madem istismar var, anal yoldan muayene yapılıp tespit edilsin.

kardeşinin ifadeleri ise daha fecaat. neymiş cemal bağ evinde dükkanda bozulan kokoreçleri yakıyormuş. hangi gerizekalı böyle bir şeye inanır? bozuk bir şeyi yakmak için km'lerce yol tepmezsin. çöpe atarsın biter. ailecek pislik oldukları ortada.

"pınar içkime ilaç atıp 2 erkeğe tecavüz ettirdi." diyor dfşldf. yazacak yorum dahi bulamıyorum. allah belanızı versin.
  • şu savunmayı hazırlayan avukata diploma veren fakültenin direklerini sikeyim ben.

bana şantaj yaptı, delil nerde yok kırdım. benden 300.000 para aldı, para nerde yok, banka hesabı nerde yok. madem böyle bir durum yaşadın telefonu neden kırdın o telefon cezanda indirim almanı garantileyecek dek delil ama kırmış ne hikmetse.

kızcağızı öldürüp bidonda yakmayı akıl ediyosun ama o telefon ve fotoğrafları atmaman gerektiğini akıl edemiyorsun. oradaki hakimler savcılar da gerizekalı zaten senin gibi hayatları boyunca boş boş yaşamışlar yerler bu savunmayı evet.
  • 2 pislik erkek yüzünden vahşice katledilen kadın.

yetmiyor halen iftira atmaya devam ediyorlar.

bu attığınız yalanlara çocuk bile kanmaz adi herifler.

umarım ömür boyu o delikten çıkmazsınız ikinizde.

sizin gibi erkek müsveddelerinin de bir an önce yok olması tek dileğimdir.
  • "hayattayken solan gülüşler, en azından resimlerindemutlu olsunlar."
    #pinargultekin için adalet

bugün duruşması vardı, sonuç ne oldu acaba? adalet yerini bulacak mı..