şükela:  tümü | bugün
  • soyadından utanması gereken zerzevat.

ne demiş hacıbektaş-ı veli;

eline, beline, diline sahip ol!
  • adam karşısında hukuk üstünlüğü diyor, hanımefendi (lafın gelişi) kanunlar danıştaya götürüldü anayasa mahkemesine gidildi yürütmenin ayağına pranga vuruldu ebelek gübelek lafları ediyor...

hanım hanım hukukun üstünlüğü ne sanıyorsun sen? yaptıkların hukuka uygun olacak. hukuka uygunsan hukuk destekler. yoksa engeller...

ama bugün ve özellikle becerebilirde değişikliğe evet dedirtirseniz bu meşazı almış halka o zaman hukuk guguk olacağı ve hatta bugün olduğu için.

bahçelerden toplanan çayları demler içersiniz. biz de sıra ne zaman bize gelecek diye bekleriz.

var ya bıktım bu siz bilmiyorsunuz ben biliyorumculardan.

ha ben de kendi alanımda öyle biri olabilir miyim?

evet olabilirim. ama biliyorum. yemem yani.
  • kendisi sümeyye erdoğan'ın yönetim kurulu başkan yardımcısı olduğu kadem'in yönetim kurulu yedek üyesidir.
    kadem yönetim kurulu

başka söze gerek yok.
  • sanata, tarihe, insana değer vermeyen başka bir beyin. bunlar rafine peket midir nedir anlamadım. hepsi aynı.
  • yazık yaa bu kadın avukat olmuş,
    sorgulama ve düşünme sıfır
    allah bunun müvekkillerine sabır versin...

yada bunu avukatı yapan haketmiştir...
  • hicbir soruyu ornekleyememistir. marmaray da tarihi eser bulunup danistay sureci durdurdu diye suclama yapti..
  • sırf bu hanım efendi hukukçu diye, hukuğa olan inancınızı çok rahat kaybedebilirsiniz.
  • 50 bin kisi is bekliyor argumaninin yanina kopruyu koyuyor sanirsin sanayi merkezi kuruldu. tamam pinarcim tamam evet cikarsa 600 mv'den biri sen olacaksin. hadi yine iyisin kaptin koltugu. (bkz: garabet)
  • yargı denetimini hiçe sayan ama burada kendisine yönelik eleştrileri şak diye hakaret sayıp trrrraaak diye dava açmaktan geri kalmayacak olan hanım.
  • inşallah yarın evinin kaçak olduğunu iddia eden belediye tarafından yıkıma uğrar da hala idare ne eylerse güzel eyler der.