şükela:  tümü | bugün soru sor
  • pars mccann erickson başkanı, iaa dünya sekreteri. klasik müzik tutkunu, piyanist, potansiyel orkestra şefi reklamcı.
  • kayıtdışı gelirler ve yolsuzluk iddialarını reddettikten bir kaç gün sonra talihsiz bir açıklama yapmış olan kişi.

"evet, bizde fazla para var ama kayıtdışı değil"

http://hurarsiv.hurriyet.com.tr/…er.aspx?id=3380335
  • bahçeşehir üniversitesinde yüksek lisanslara marka iletişimi ve yönetimine giriş dersi vermeye başlamış ve daha ilk dersten(en azından bize ilkti) tüm sınıfın kendisini gerizekalı gibi hissetmesine neden olmuştur. hayır sevdim, cansın, belli ettin rengini ilk günden hocam da, herkes markaya senin gibi değer vermek zorunda mı?! valla moralim bozulup çıktım hea
  • dünyanın her yerini gezdiğini her 10 cümlesinden 9unda söyleyen tatlı tonton hocam.
    ''çocuklar ben dünyanın her yerini gezdim''
    ''mesela ben dünyanın her yerini gezdiğim için genelde hep ritz otellerini tercih ediyordum adamların accaip databaseleri var müşterileriyle ilgili''
    ''çok reklamcı tanıdım yerli yabancı. yabancılarıda yurt dışındaki konferanslarda tanıdım ben dünyanın her yerini gezdiğim için'' vs vs vs...
  • çok ilgilidir, çok bilgilidir, çok görmüştür ve çok gezmiştir diyebiliriz kendisi için.
    final öncesi yanına uğradığım çok iyi oldu: koca bir senenin özetini tek cümle ile aktarıverdi nacizane hocam. sağolsun varolsun, içim rahatladı söylemleri sayesinde.
  • hayatımda gördüğüm en bilgili, en görgülü, en sevecen ve en mütevazı hocamdır kendisi.
    pınar hoca'dan ders almadan kimse iletişim fakültesi bitirdim dememeli. öğrettiği bölümle alakalı bilgilerin yanı sıra, çok güzel hayat dersleri de verir insana. keşke her hocamız hem böyle dolu ve asil, hem de bu kadar alçak gönüllü ve egosuz olsa...