• uc dergisinde yazilari yayimlanan, $ansi yaver giderse gelecek zamanlarda ismini cok insanin duyacagina inandigim hatun ki$i.
  • çok önceden "-yine- hişt" dergisinde yazıyordu... sonra bir ara yanılmıyorsam asparagaz'da da yazdı (+aktüel'de çalıştı bir dönem). ismini çok insanın duyacağı konusunda ise hem fikirim..
  • edip cansever hakkindaki nefis bir yazisi icin http://epigraf.fisek.com.tr/goster.php?num=107
  • chivi'de de yazmıştı bir dönem..
  • kikirdemek eyleminin yasayan ornegi. artik vatan gazetesinde yazan zeki, zevkli, dostlugu yıllar icinde sarap gibi degerlenen dolu dolu bir insan.
  • ... bir melek dokunusu mudur ki -bir gelincigin ogle uykusu gibi cocuksu hafif- karanlikta kalabaligin arasinda nasil da guzel parliyor..
  • birbirinden renkli ve ışıltılı takılarıyla, farkli kıyafetleriyle dikkatimi çeken meslektaş. yüzünün durgun ve hüzünlü bir ifadesi vardır bana kalırsa. yazar, hikayeci, cevirmen, sinemacı özelliklerini çok sonra keşfettim. son gordugumde, kanatlarini uzun bir aradan sonra tekrar kullanmaya baslayan bir bir kus gibiydi (nedendir acep?). yok yok, yine vardi o mutlak göl durgunluğu. belki bir taş atmak lazım o göle, sonra halkalar halkalar birbirini kovalar...
  • hiç tanımasam da, ismini her gördüğümde -eski bir dostmuşcasına- yüzümde puşt bir tebessüm (hani dudağın bir kenarı yanakta inceden bir yarık açar ya) oluşmasını sağlayan kişi.
  • en tuhaf gazeteci..
    (bkz: pınar öğünç alış güven)
  • pınar, öğünç, güven... (ya çok kötü bişey yazmak istemedim ama öyle bi kötü şaka oldu hakkında)
    demin yokuşta yürürken gördüm. bana güldü ben de ona güldüm. sonra anladım ki beni görmemiş. gözleri bozuk sanırım. beni görüp de gülmemesini anlayamıyorum. komik miyiz değil miyiz? ben kimim sayın allahım size soruyorum!
hesabın var mı? giriş yap