şükela:  tümü | bugün
  • izlediğim en efsane reklam filmlerinden birisi olmuş. resmen bayıldım. yalnız o benzemez kimse sana şarkısını kim söylüyorsa bi an önce uzun versiyonunu yayınlasın. o nasıl yorum kardeşim ya. hayreti mucip.

https://www.youtube.com/watch?v=o2_wxu_yhzq
  • sütü ve şarkıyı bilmem de reklamda kıvıran kızı fena halde göz6'daki ecem adlı yarışmacıya benzettim.
  • turk insaninin neyi begenecegini hic anlamiyorum. nesi tutmus acaba bu sarkinin simdi, nesi guzel?

gormemislikte tur atiyoruz ya ulke olarak, boyle reklam gorulmemismis, m31 lut basilan isi hayranlikla izler hale gelecek kadar dunya sinemasinin, reklamciliginin nereye geldigini goremeyecek kadar geriyiz.

yanlis anlasilmasin, kotu demiyorum, ellerine saglik mutlaka iyidir de,

reklam iste amk, hem de pinar reklami, neyi begeniliyor bu kadar? haybeye mi boykot edildi bu? bi sosyal medya pr'i ile yikiliyor mu butun duruslar?
  • bu reklamda bu kadar abartılacak, offf muhteşem, hiç türk işine benzemiyor diyecek ne var anlamıyorum. alt tarafı spor yapan insanların gösterildiği bir reklam lan.
  • boykotçular iyice şapa oturdu. adamlar sağlı sollu coşuyor.
  • sarkiyi reklamdan bagimsiz bulabilecegimiz bir yer var midir, merak ettiren reklam.
  • reklamdaki şarkı cidden çok başarılı. reklam da öyle.
    ama tavım kendilerine bu aralar. işte arada selçuk yaşar babamızın hatrı var.
  • şahsi olarak karşıyaka olayından dolayı protesto ettiğim pınar firmasının yapmış olduğu reklam filmidir. hem türkiye'de eksikliği hissedilen bir ürün çıkardılar piyasaya hemde gerçekten efsane bir reklam çekmişler, hakkını vermek lazım. bu arada herkezin dikkatini çeken reklam müziğini coverlayıp söyleyen arkadaşın ismi (bkz: abdurrahman şimşek), uzun halinin gelmesi çok sürmez. arkadaşa başarılar diliyoruz.

amme hizmeti benzemez kimse sana cover

edit: bkz bombok bir yere çıktı. sık sık siyasi olaylarda baş gösteren sabah gazetesi özel istihbarat müdürü abdurrahman şimşek ile tek alakası isim benzerliğidir.