şükela:  tümü | bugün
 • istanbul bilgi universitesi, yeditepe universitesi, ve galatasaray universitesinde ders vermekte olan, reklamcılık vakfına bağlı medya planlamacısı. aynı zamanda reklamcılık konusunu içeren çeviriler de yapmaktadır. bunların dışında bazı medya kuruluşlarında da çalışmakta, ve de ekonomik analizleri reklamcılık enstitüsüne bağdamlaştırma konusunda çabalamaktadır.
  dersleri işleyiş ve konuları anlatış tarzı ile her dersine gidilesi, dersinde bulunulduğu için zevk veren nadir insanlardan biri.
 • derslerinde (tahminimce) bir tek benimle takismis bir kimsedir. kendisine sundugum "yeni raki ve tekel" konulu odevden sonra beklenmedik sekilde bana 95 vermis, bir nebze olsun kendisini affettirmistir. pek de bilgili degilidir, isi gucu goz boyamaktir. ya da degildir, bilemem...
 • şimdilerde bahçeşehir üniversitesi'nde ders vermekte olan , zamanında sektörün içinde bulunmuş olmasından dolayı medya planlama konusunda engin bilgilere sahip olduğunu düşündüğüm öğretim üyesi. ilk zamanlar ilginç tavırları garipsense de sonradan kanıksanır. her türlü ödev,tez vs. konusunda bizzat kendi gider ,araştırır, yardımcı olur. soğuk gibi görünmesine bakılmaksızın yaklaşılmalıdır zira kaybedilmemesi gereken biridir.
 • şu sıralarda ışık üniversitesinde ders veren hocadır.
 • ışık üniversitesinde, medya okur yazarlığı dersine giren garip davranışlı hocadır kendileri. medya çözümlemesi yerine ünlülerin özel hayatlarını anlatmayı daha çok seven bir hoca olma özelliği hepimizce onaylanmış, sürekli laf sokmayı seven, garip bir insan kişisi.
 • eyüp'te sokak köpeklerinin toplatılmasının fitilini ateşleyen ve o hayvanlara yaşattıklarının aynısının kendisinin de oğlunun da yaşamasını dilediğim iki ayaklı şey.

  yaşattığını yaşamadan ölme
 • kendini hayvan sever olarak tanitan ve fakat su vahsetin yasanmasina sebep vermis sahsiyet.
  (bkz: eyüp belediyesinin hayvan toplama görüntüleri)
  ayrica insanlık dışı ve kriz yaratan kampanyanın iletişimi için çaba göstermiş kisidir de kendisi.
  yuzu oldugu kampanyanin yanlis mesajları, carpitilan gerçekler, berbat bir kriz yönetimi, hayvan hakları ihlaliyle varilan malum sonuc ise açlığa ormana terk edilmiş binlerce köpek. hele ki kampanyanın o sokaktaki aç köpekleri besleyenleri hedefleyen “ (çok) seviyorsan sahiplen (ulan)” mesajı ? insan utanır.
  hayatımda ilk defa hayvan severleri hedef alan bir kampanya görüyorum.
  kampanyanız hayvan düşmanlarını , onları canice öldürenleri , petshopları hedef almalı.
  belediyeler sokak hayvanlarına değil, sokak hayvanlarının sorunlarına çözüm bulmalı.

  bahsi gecen kampanya ile ilgili bilgilere de suradan ulasilabilir. https://www.campaigntr.com/…lari-icin-ortaya-cikti/