şükela:  tümü | bugün
  • çok iyi bir oyuncu! şu ana kadar başlığı dolmuş taşmıştır diye düşünerek yazdım adını, bomboş gördüğüme şok olmuş durumdayım!

kendisini bu akşam beautiful burnout / süpernova oyununda izledim ilk defa. anladığım kadarıyla dot'un daha önceki oyunlarında da rol alan gediklilerden. şurada kısa bir röportajını buldum.

oyunun başlığına bakarsanız her entryde istisnasız kendisinden bahsediliyor, tabii ki diğer oyuncular hepsi de çok iyiydi. ama töre "bir yıldız gibi" parlıyordu! oyun sırasında dövmeleri rol gereği mi demiştim, kalıcı dövmelermiş. saçıyla, hareketleriyle, her şeyiyle rolünün hakkını vermiş. şu ana kadar almadıysa da bu rolle en az bir ödül kazanmalı mutlaka!!

üstelik de röportajdan öğrendim ki sonradan tırnaklarıyla kazıyarak oyuncu olabileceğini gösteriyor daltaban'a. bu ilham verici... bir hayır cevabıyla vazgeçmememiz, ısrarcı ve sabırlı olmamız gerektiğini gösteren... sanırım diğer yazarlar hakkında yazmak için bir dizide görünmesini bekliyorlar, çok yazık...

canı gönülden tebrik ediyorum, hep sahnede izlememiz dileğiyle...
  • beautiful burnout'taki performansıyla büyülemiş oyuncu. kendisini daha önce dot'un başka oyunlarında da izlemiş olmama rağmen hiç bu kadar etkilenmemiştim. saçı ve dövmeleri oyuna, ettiği küfürler de ağzına çok yakışıyor.
  • sarı ay'ı oldukça başarılı yöneterek yönetmenliğinin de oyunculuğu kadar şahane olduğunu göstermiş oyuncu.
  • (bkz: gökhan töre)
  • bizim hikaye adlı shameless çakmasında oynuyor sanırım.
  • bizim hikaye'de az ve öz tatta görüyoruz. ama döktürüyor.

dizideki karakteri bakımsız bir kadın olsa da bir albenisi var. güzelliğini gizleyememiş. dışarda nasılmış diye bi baktım, ciddi güzel bir kadın.
  • çok güzel kadın. bizim hikaye dizisinde duruşundan bile asalet akıyor. oyunculuğu da çok iyi.