• en çok depresyondakileri güldüren, hatta depresyondakileri güldüren tek şey olma potansiyeline sahip sayfa. tam bir pınar olarak acısını içimde hissediyor ve haykırarak gülüyorum. iyice kafyı ydm çk mtszm.
  • çok komik, çok yaratıcı bir facebook sayfası. gördüğüm en özgün ve başarılı işlerden birisi. mutsuz bir kadının hissettiklerini baya güzel yansıtıyor. birebir yaşadığım bir sürü olayın çizildiğini gördüm, ağlayarak kahkaha atabilirdim çünkü yaşadıklarım ve buna paralel olarak çizilenler de esasen üzücü.

hanımefendinin depresyonunun sayfası burda. umarım bu ilk zaman heyecanıyla çizmeye devam eder çünkü ben çoktan hyr :( diye dolaşmaya başladım bile.
  • geçenlerde iğrnç kitabi çıktı. henüz alamadım ama alacağım. zira kendisi şüşkoluk konusunda kader arkadasim.

--- spoiler ---

geçenlerde bir arkadaş bana "çok incesin" dedi diye, kendisini evine kadar bıraktım.

sonra bir kere daha "çok incesin" dedi. <3
    --- spoiler ---

bi gün buluşup iğrnç tatlılar yiyip şüşkoluğumuza ağlayalım mı pınar?

yazin manyaklar gibi pokemon go oynadığımız dönemde clefairy yakalayıp "yakaladığım pokemon bile şüşko :(((" dediği için gönlüme taht kurmuştu. eğer gerçekten şüşko değilse dava ederim kendisini, bilsin!
  • zayiflayarak depresyondan cikan pinar'in terkettigi instagram hesabi. oysa cok keyifliydi.
  • dolmuş beklerken okuyup bitirdiğim kitap.

keşke daha uzun olsaymış. çok çabuk tükettim. şahsen çok keyif aldım. pnr'a bl şns dlyrm..
  • 2 yil sonra yeniden facebooka düsmüstür . özletmiştir bu kez.
  • "gün içinde kalbimin sık sık normal ritminin bozulduğunu, sokaktaki kedinin şuradan şuraya zıplamasının bile beni aşırı derecede endişelendirdiğini hissetmeye başladım. ve gözlerim dolmaya başladı. yani; hayatta beni endişelendiren en ufak şeye ben baya ağlamaya başladım” diye anımsıyor pınar, pınar'ın depresyonu'nun ortaya çıkmasından önceki dönemi."

pınar'ın verdiği röportaj ile sayfanın ortaya çıkış sürecini anlattığı, komik çizimlerin yer aldığı sayfa. röportajın devamı için ise;
    https://storia.me/…-kaynagi-olarak-depresyon-2w7go1

ve fakat anlam veremedim pınar'ın depresyonu gibi bir sayfa ile alakalı negatif yorum yapılmış olmasına. garipsin sözlük.
  • normalde böyle şeylerden zerre hazetmeyen hatta nefret eden biri olarak saçma sapan güldüğüm oluşum.

hll affrn spr dvm!
  • ... nın ereksiyonu olarak kontra yapılmasını bekliyorum.
hesabın var mı? giriş yap