şükela:  tümü | bugün
  • daha önce hayvanları kullanarak yardım dilenen bir yazarın yeni reklam başlığı.

ulan şu sözlükten agamemnon gibi adamlar kişisel blogunun reklamını yaptığı için uçurulurken bunlara neden kimse dokunmuyor anlamak mümkün değil.
  • satılan bir bileziğin hareketsizlik nedeniyle alınan kilolarda etkili olduğunu öğrendiğim hesap. bilezik. hareketsizlik nedeniyle alınan kilo.

bu ne amına koyayım?
  • hala bu numaraları yiyenler var(bkz: engelle geç)
  • çok da harika gelmedi sanki.
  • reklam amacıyla açılmış saçmasapan bir başlık.

neymiş içimiz fesatmış, artniyetliymişiz, linç meraklısıymışız. amacı yardım olsa da reklamın bokunu çıkarıyorsunuz üstüne insanları kötü olmakla suçluyorsunuz. "ne yapıyorum ben acaba?" diye bir düşünseniz açtığınız başlıkların saçmalığının farkına varacaksınız.

bu reklam olayını bir erkek yapsa anında şutlarsınız ama. tabi bununla da sınırlı değil bu ayrıcalık. alenen bir yazar hakkında linç ve uçurulma kampanyası başlatan yazar hala yazarlık yapıyor. kadınlara karşı olan üslubu yüzünden adam uçurmasını biliyorsunuz ama daha beter şekilde yazan kadınlar şikayet edilmesine rağmen ne entryleri siliniyor, ne de uçuruluyor. feministleri sahneye alalım şimdi.

sözlük yönetimi de haklı tabi, bu kadını uçursan da bir dert. gelip "sözlök yönötömö ködön döşmönööööööö" diyerek cingar çıkaracaklar. e adamlar da onların şerrinden korkuyor tabi, ne yapsınlar?*

bu nasıl bir terör lan?