şükela:  tümü | bugün
  • twitter'da başlatılan kampanya.
    +1

pınar'ın da ait olduğu yaşar holdinge ait diğer markalar:
    http://i.hizliresim.com/ojpn5b.jpg

karşıyaka basketbol kulübüne sponsor olan pınar markasının yönetim kurulu başkanı selim yaşar, karşıyaka'da yüksek oranda hayır oyu çıkığı için ankara ile ters düşmemek adına sponsorluğu gözden geçirmek gerek diye açıklama yapmış.

yaşar holding yönetim kurulu başkanı selim yaşar'ın açıklaması:
    http://www.diken.com.tr/…ugu-gozden-gecirmek-gerek/
  • şimdilik +20 ile katıldığımız boykottur.

(bkz: 18 nisan 2017 yaşar holding başkanı açıklaması)
  • mado battı kızılkayalar battı sıra pınarda hayde bakalım.
  • selim yaşar'ı uzun zamandır tanırım, babası bile ciddiye almıyor, canınızı sıktığınıza değmez.
  • bittin adamim sen bittin. markan coptur su an. %60 ekonomik gucu olan ve buyuk ihtimal senin urunlerinin %80ini olusturan bir kesimi kaybettin. hayirlar olsun.
  • pınar markasını severdim ve tüketirdim.

(bkz: dili geçmiş zaman)

diğer yarı alır ürünlerinizi artık.
  • desteklenmesi gereken kampanyadır.
  • iddia uzerine boykot mu olur? manyak mısınız lan siz?

karsiyaka gibi bir basketbol kulübüne zarar vermek dışında bir seye neden olmayacak.

salakça boykot maddeleri yazıp, taş devrine dönen bir grup ahmağın başlattığı kampanyanin pinar'a hiçbir zararı olmaz, olan karşıyaka basketbol kulübüne olur.

tatmin için, bir şeylere öncülük etmek gibi ruhani bir amaçla anlamsız ve boş hayatlarınıza anlam, kendinize de değer katmak için binlerce insanın gönül verdiği bir takıma bu kötülüğü yapanın şeref ve namus gibi kavramlara uzak olduğunu biliyorum ama bir ümit, lütfen yaymayın.

karşıyaka basketbol kulübüne yıllarını adamış, bugün toprak altında ve belki de benim dışımda hatırlayan pek fazla insanın olmadığı rahmetli babamın en canlı anlarında ellerimden tutarak götürdüğü ve bana karşıyaka aşkını yaşattığı o güzel günlerden kalan tek hatıra güzel karşıyaka'nın pınar olmuş güçlü halidir.

bir-iki sosyopat'ın bu güzelliği, hatıraları elimden, elimizden almasına izin vermeyin. karşıyaka taraftarlari bu aptallar sürüsüne en güzel cevabı verecektir.

karşıka bir basketbol kulübüdür sizin sikimsonik siyasi partileriniz değil. siktirin gidin 6 okunuzla, ampulunüzle, kurdunuzla ne yapıyorsanız yapın ama karşıyaka'dan uzak durun.
  • katıldığımdır.

sen kimsin kimi tehdit ediyorsun? paranla mı konuşuyorsun, kuruş yok sana artık..
  • pınar ürünlerini mi bıçaklasak ne yapsak? *