şükela:  tümü | bugün
2862 entry daha
  • maaşli trollere dert olmuş boykottur.
  • artık bilinçaltına yerleşiyor boykotu falan unutup alışveriş yapıyorsun eve bi geliyorsun hiç pınar ürünü yok.
  • ilk 3 gün benim de desteklediğim boykot. üçüncü ay bitmiş, hala destekliyorum.
  • bugün raflardaki pınar ürünlerinin hiç eksilmediğini, artık hemen hemen her ürününde promosyon yapıldığını görmemle bir kez daha bahtiyar olduğum boykot.

sonuçta demokratik ülkeyiz, istemeyen istemediğini böyle almıyor işte...
  • aylardır bagli olduğum boykot. yalı çiftliği, sek gibi ürünleri tercih ediyorum.
  • karşıyaka belesiyesinin kendi kent marketinde , belediye kafeteryalarında pınar harici su satılmadığını biliyor muydunuz ?
  • başladığı günden bu yana bir liralık bile pınar ürünü almadım. bundan sonra da alacağımı sanmıyorum.

diyelim ki 100 lira ciro kaybı sadece benden meydana geldi, e süper değil mi 100 benden 20 senden 200 ondan derken...

adam akıllı konuşmayı, yalakalık yapmadan önce bunun getirisinin ne olacağını, ürünlerinizi alan para harcama potansiyeli olan kesime saygılı davranmanız gerektiğini öğreneceksiniz.
  • yolumun üstündeki markette pınar dışında donmuş köfte olmadığı için yolumu, güneş altında, 20 dakika uzatmama neden olan boykot.

pınar yiyeceğime kafama güneş geçer daha iyi.
  • şahane bir proteinli süt üretmişler, tadına bakmış bulundum. alasım var ama boykot ağır basıyor.
    muadilini bilen bir söylesin lütfen.
  • proteinli süt üretti diye boykottan vazgeçecek değiliz!
93 entry daha