şükela:  tümü | bugün
2759 entry daha
  • kas hafızası diye bir şey vardır hani, fiziksel bir eylemi sürekli hale getirdiğiniz vakit, beyniniz bunu daha sonraları otomatikman ve kusursuza yakın bir biçimde yapmanızı telkin eden sinyaller gönderir ilgili kas veya kas grubuna. pınar boykotu da benim için aşağı yukarı aynı tepkiyi veriyor beynime. bedevi yalayıcısı bir firmanın ürününe elim uzandığı vakit beynim direk ilgili sinyali gönderiyor el kaslarıma.

ve unutmadan, kas hafızası kolay kolay unutulan bir olgu değildir. yani kısacası:

(bkz: yallah arabistana)
  • pınar başlığına da yazmıştım. buraya da yazıyım. izmir a101'de ilk önce indirime giren, daha sonra son kullanma tarihi geldiği için bedava! dağıtılan pınar ayranlarını barındıran, son sürat devam eden boykot. diğer yazarların da dediği gibi boykot kemikleşti, inanıyorum bizim tahminimizden daha fazla zarara uğradı pınar.
  • ne bir avuçu, tanıdıgım en az 100 aile ile devam ettiğimiz boykot.
    herkes benim kadar tanıyorsa boykotçu, bu pınar naneyi çoktan yemiştir.
  • boykota devam.. sıradan bir boykot değil..güzel insanların biraraya gelince
    neler yapabileceğini kodamanlara gösterelim.. devam
  • bizim iş yerinde, ki ortalama 2000 3000 kişinin çalıştığı bir binadan bahsediyorum, simit yanında mini pınar beyaz, pınar üçgen peynir, pınar süt falan satılırdı. şu anda bu ürünlerin hiçbiri yok hepsinin yerine güzel bir ikamesi gelmiş, otomatlara bile sütaş süt konuyor.
    azalmadığını ve hatta dozunun artarak devam edeceğini düşündüğüm boykot
  • ailecek hala devam ettirdiğimiz boykottur. belki bazılarımız unutmuştur ama biz devam ediyoruz.
  • başlığı açıldığı günden itibaren ne kendi evime, ne annemlerin evine, ne yakın akrabalarımın evine girmediğine eminim.
    boykot mu yapıyoruz?
    sikerim boykotu. ben düzelmelerini falan bekleyemem, o kadar sabırlı bir insan değilim genel olarak.
    pınar hata yaptı ve bitti benim için. üstüne düşünmem, tartışmam.
    onlarca muadil marka varken, pınar'a mı kaldık, durup kara kara pınar almıyoruz, şimdi ne yapacağız diye mi düşüneceğiz?
    yanındakini al gel işte.
    pınar bitmiştir.
  • alışveriş yaparken aklıma bile gelmeyen bir firma aleyhine yapılan boykottur.
  • devam beyler, elim gitmiyor vallahi, alış veriş düşününki izmir aklıma gelince pınar almıyorum, suratı ve tweeti aklıma gelince ülker almıyorum, çok hoş...
27 entry daha