2283 entry daha
  • sayesinde gerçekten kaliteli ve farklı lezzette markalar keşfettiğim boykot , bir kez daha teşekkürler selim yaşar

haa bu arada

(bkz: #pınarürünleriboykot)
  • (bkz: bir troll ağlıyor gözleri yaşlı)

akitlerin tutmadı diye başlığı altında ağladığı boykot. pınar ürünleri her yerde indirimde. hemen tekrar baktım, migros'ta pınar marka sosis, sucuk, beyaz peynir ve yoğurt indirime girmiş mesela. istediğiniz kadar ağlayın zırlayın pınar markası bu ülkenin bilinçli insanları için bitti.
  • dün alış veriş yaparken mayonez alayım dedim. elimi hemen katkısız olana atmışım. sonra bir baktım üzerinde pınar yazıyor, o an idrak edip koydum yerine. başka katkısız mayonez aradım, yok. neyse mayonez de yemeyiz dedim, çıktım.

yok tutmadı diyenlere gelsin;
    sen bir yere yaranacağım diye sosyal medyaya çıkıp boy boy mesaj döşersen bu senin düşünce hakkındır doğru.
    peki bunu diğer insanlar yapınca onları işlerinden atarsan, yeri gelir hapse atarsan, iftira atarsan, daha saymıyorum bile.
    ben bile bile paramı bir daha sana vermem arkadaş.
  • izmir karşıyaka 'da bir market rafında zilyon tane pınar su yan yana dizili ve bir tane bile aralarından alınmamış, ön sıra aynen duruyor.yanda erikli vs eksilmiş aldım 10 tane erikli geçtim. reis versin rızkını pınar'ın sıra gelirse ona tabi
  • başlarda bilinçli olarak boykot ediyordum ancak artık üstte yazıldığı gibi içselleşti ve pınar markası ailemizin hayatından çıkıp gitti.
  • updullah sosislerini tercih etmeye devam.
  • son zamanlarda istanbul'da uğradığım çoğu markette pınar ürünlerini özellikle en önlere yerleştirilmiş olarak görüyorum. üstelik 10 markanın peyniri varsa rafın yüzde 80-90'ı sadece pınar'a ayrılmış oluyor, örneğin sek ürünlerini raflarda zorlukla bulabiliyorum. sanırım yüzde 25 satış düşüşü iddiaları doğru ve bu şekilde telafi etmeye çalışıyorlar.

tanım: işe yarayan ve devam ettirilmesi gereken boykot.
  • annemi de bilgilendirdiğim boykottur. o da komşulara söyler mutlaka.
  • küçük mahalle bakkallatında spot ürünlerle beraber buzdolabını doldurduran ürün haline gelmiş durumda pınar.

sebebini sorduğumda "abi satarsam parasını ödeyeceğim, satamazsam hemen iade alıyorlar. merdiven altı spot ürünlerde bir içeri bir dışarı ödeme yapıyorduk bu daha güzel oldu" dedi.

2 ay önce böyle olacağını söyleseler kıçımla gülerdim, şimdi gözümle gördüm neremle geleceğimi bilemedim.
3247 entry daha
hesabın var mı? giriş yap