• bir su kalmıştı, onu da dün değiştirdim. pınar'a ait yaşar holding'e ait bir şey kalmadı hayatımızda.
  • artık bitmesi gerektiğine inandığım kampanya.

kampanyanın amacı nedir? selim yaşar'ın görevinden azledilmesi mi? pınar markasının tarihten silinmesi mi? önce bunun belirlenmesi lazım.

yarım yamalak da olsa bir özür dilendi, boykotla da gayet güzel bir mesaj verildi. bu kampanyanın uzaması, daha sonraki boykot kampanyalarının sağlığı açısından zararlı olacaktır.
  • haftasonu yine migrosa uğradım.

sek süt 1 lt 2.3tl, pınar 1lt süt 3.2 tl. ahaha.
    sanırım satılmasın diye gizli bir manevra var.

zaten oturduğum muhit biraz bilinçli bir yer kadıköyde, sek sütü sömüryorlar.

laktozsuz süt ile işim olmaz ama sek günlük laktozsuz süt gördüm ilk defa. ilgililere duyuralım.

migrosda ithal gouda peynirleri ve murtabey peynirlerinde falan haftasonu kampanya oluyor. takip edin derim.
  • bu başlığının gündemden düşmemesi beni ziyadesiyle mutlu ediyor.
  • boykota başından beri katılıyorum ama bişey fark ettim ki zaten hiç bir pınar ürünü kullanmıyormuşum. bi tek thy uçağında ayran alacaktım pınar uzattılar geri çevirdim.

pfff pek tatmin etmedi beni bu boykot.
  • pınar euroleague'e sponsor olsa bile yine devam edecek boykot.
  • geçen gün özellikle et ve süt reyonunda bekleyerek kazara pınar ürünü almaya çalışan insanlara neden pınar ürünlerini almamaları gerektiğini anlattım. karşıyaka spor kulübüne ve izmire yaptığı saygısızlıklardan bahsettim. duyan hemen almaktan vazgeçti. hatta beni gören reyon görevlisi de "ticaretle siyaseti karıştırmayacaktı abi" diyerek onayladı. pınar ürünlerini almamaya devam...
  • avrupai gençlikten oluşan reklamları yayınlanmaya başlayan gerikafalı firma.

boykot hakkında çok da güzel bir tespit "artık" almıyoruz.
    (bkz: #68351831)
  • markette stand sorumlusuna pınar ürünleri tüketmiyoruz, teşekkürler diyerek devam ettirdiğim boykot.
hesabın var mı? giriş yap