• yaklaşık 7 aydır pınar, ülker ve torku ürünlerini alternatifini bulamasam bile almamam ile sürdürdüğüm boykot. öğrenciyim, markete çok para harcayamıyorum ama her seferinde 20-30 tl de olsa bu markalara vermemek kendi vicdanımı tatmin için gayet yeterli.
  • pınar sadece süt satmıyormuş. mesela dün gördüm, balığı varmış.

satsın, satmaya çalışsın! almayacağız!

tanım: marka batana kadar devam edecek boykot.
  • pınar sevicilerin de izlediğini gördüğümüz başlık.

bu tür otorite sevicilerin ortak üç noktası vardır: inkar, küçümseme ve hezimet.

hiç şaşmaz!
  • bitmeyecek boykottur.
  • kocamin eski sevgilisi olmasından mütevellit yıllardır boykot ediyorum
  • sözlükteki birkaç gerizekalının zihinsel mastürbasyonu. kimisi der ki pınar yerine torku alıyorum kimisi der ki atatürk'e hakaret ettiler ondan almıyorum. çok büyük bir fedakarlık gerçekten arkadaşlar, açlıktan ölmeyi göze alıp tavrınızı koyuyorsunuz. ortamlarda bilinçli ve atatürk'çüyüm dersiniz kim bilecek amk. atatürk ilke ve inkılaplarını say desen çeyreğini sayamayacak adamlar kendilerini bir bok sanıp ölsem de almam diye ortalığı ayağa kaldırıyor.

30.06.17 tarihli veriler açıklandığında boykot daha yeni başladı diyenler, 30.09.17 verileri açıklanıp hasılat ve kar artışını görenler şimdi neredeler acaba. şu sözlükte bir kaç mal dışında kimsenin umurunda değil. sizin dünyanız minik olabilir ama gerçek dünya sizden ibaret değil.
  • boykotun anlamını kavrayamayanların eleştirdiğidir.

söylesenize neden sizi rahatsız ediyor? tek açıklaması pınar sayesinde para kazanacak kadar zavallı oluşunuz. durum böyle değilse acınacak halinizin farkında olduğunuzu ve bunun acısını çıkarmaya çalıştığınız sonucuna varıyorum.
  • pınar kaliteli ürünler yapar
    pınar'ın siyasi tercihleri de vardır
    tüketicinin de siyasi tercihleri vardır
    pınar kaliteli ürünler yapar
    tüketici boykot koyar
    pınardaşlar goygoy yapar
    boykot devam eder...

(şair burada pınar diyerek gülyüzlü yâre seslenmektedir)
  • benim devam ettiğim boykottur. çokta sikimde kar edip etmemeleri. almıyorum abi ben vazgeçtim paramı bunlara vermekten. binlerce kişi böyle yapıyor. sana niye batıyor bir şirketin ürünlerini almamamız? almıyorum ulan para benim değil mi?

onun dışında kar edip etmemeleri kimseyi ilgilendirmiyor. insanlar kanıksadı. pınar su bile almıyorum dışarda su ihtiyacım olduğunda. pişman oluyorum bankada falan su içtikten sonra pınar markasını görünce.
  • allahına kadar devam ettiğim boykot olduğunu daha önce yazmıştım, onda bir sorun yok. yalnız maslak'taki mehmehçik vakfı opet istasyonunda pınar su satıldığını görmemle hayal kırıklığına uğradığımı belirtmek istiyorum.

mehmetçik vakfına ve opet'e bunu hiç yakıştıramadım.
    siz türk askerinin ve atatürk'ün yanında mısınız? yoksa türk askerine düşman, türk ordusuna komplo düzenleyenlerin tarafında mısınız?
hesabın var mı? giriş yap