• onu almıyorsunuz da bunu mu alıyorsunuz diyen paralı boykot kırıcılara takılmadan çatır çatır sürdürdüğüm boykot.

ben onu da almıyorum, alternatifi çok. ama alan alsın. şirketlerin sahiplerinin siyasi görüşlerini incelemiyoruz bu noktada. bir çok benzer çizgide firma sahibi var, bunların hepsini boykot etmek başka bir başlığın konusu. bu boykot "hımmm siz benim hoşuma gitmeyen oyu mu verdiniiz, keserim futbol takımınızın parasını ha" densizliğine verilen tepkidir.

yani bu boykotun mesajı "beni tehdit ettin ve birazdan ürünlerin rafta çürüyecek"tir. ben başarılı olduğuna inanıyorum. 6 aydır her zaman her yerde sürekli indirimde.
  • antrenman sahasının demir profilleri satildi,simdi de elektrik,su kesik. satılacak bir şey de kalmadı.çimler sulanmak icin yagmur,ksk toparlanmak için zengin bekliyor...
  • up ulan up
  • boykot değil yaşam tarzı haline gelmiştir.

geçen gün benzinlikte dolaptaki tüm sular soğuk olduğundan kasadan istedim suyu. aldım tam çıkıyordum ki baktım pınar. tövbe bismillah böyle pis, ayıp birşey tutuyormuşcasına koşarak kasaya gittim.

- başka marka varsa verir misin sana zahmet?
    + var abi de hayırdır, açık mıydı ?
    - he yok ya pınar içmiyorum.
    + lezzetini fln mı sevmiyorsun abi.
    - yok kardeşim, sahibini sevmiyorum.

(bkz: bu da böyle bir anımdır)
  • satış algısı da, ticareti ide yiye gitmiyen marka,
    -a101e gidiyorum her yer pınar ürünleri yerlerde atıl durumda ,kimisi dökülmüş
    -şoka gidiyorum her yer pınar ürünleri indirimli

bugün şokda 25tl üzeri alışverişlerde ucuza kaşar peynir veriyoruz diyor ;tahmin et,hangi marka?

-migrosa giriyoruz ,tarihi yakın kasa önü indirimli standın önü full pınar markası ürünleri ,alınmassa ertesi gün çöpe gidecek %80 indirimli!

çocukluğumuzun waikikiyle beraber elitizm sembolü marka ,ayakta kalabilmek için artık ,bırakın raflarda ki yerini almayı;
    kolisi bi açılamadan ,palet üzerinden satış yapılan üst-üste atılmış rafsız yerleden alınıp -satılıyor!
    bunu kaldırabilip ,ama satış yapıyoruz yaaaa!bak borsaya da açıldık falan filan diyorlarsa;
    bende simit satın gururlu yaşayın derim.
  • şiddeti azalan boykot.
    pınar sütün tadını seviyorum, bi ara ne güzel boykot sayesinde 2,5 liralara kadar düşmüştü litresi, şimdi ise 3,5 liralarda.
    ne güzel sayelerinde dost süt fiyatına pınar alıyodum sütlü tatlıları bile pınarla yapıyorduk, şimdi ise dost süte geri dönüş oldu, boykota dirençleri mi arttı, boykotta kopan halkalar mı var anlamadım.
  • bu bir boykot değil, ülkemi satanların sattıklarından bir vazgeçiştir.
  • yine yersiz bir örgütlenmenin amacına ulaşamamasını konu alan eylem.
    noldu batırdınız mı bari pınar'ı 2 kutu süt almayarak?

tanım: spor sonrası içtiğim proteinli sütün üreticisi firma.
    ben ne boykotu ile ne fanatikliği ile ilgiliyim.
    kendi çapımda yaşıyorum banane boykottan fanatiklikten amk zaten bunaldım sizin yersiz şikayetlerinizde.

edit:çok komik bi tepki vermişim lan son cümlemde.resmen psikolojik rahatsızlığım var diye bağırıyor cümle.
  • iki bebeli bi eve dahi tek bir gram ürününün giremediği bir markaya uygulanan boykottur.
  • aslında keşke sesimizi daha büyük kitlelere duyurabilsek, büyük bir kamuoyu oluşturabilsekte başka büyük bir firmanın karşıyaka basketbol takımına sponsor olmasını sağlayabilsek. asıl o zaman pınar’ın fişi çekilmiş olur. infial yaratır pazarda haberlere vs çıkarsa. boykotun çıkış noktasında en çok onlar aşağılandı. sanki pınar’a mecburlarmış gibi bir durum oluştu.tabi bu yorumlarımı karşıyaka basketbol takımının tarihini bilmeden yapıyorum. belki pınarla tarihsel bir birlikteliği vardır. kulüp ilk kurulduğunda belki adı pınar karşıyaka’dır vs. olabilir orasını bilmeden yazdım.
    ayrıca ben boykot etmem çalışanlarına yazık diyen biri var ki hakkında yorum dahi yapamayacağım. iyi madem kardeşim her seçimde aynı milletvekillerini aynı muhtarları aynı belediye başkanlarını seçelim de mi? sonuçta adamların bir düzeni var bozmamak lazım. te allam ya
hesabın var mı? giriş yap