• ne ki bu pınar ?
  • o ilk gunden beri bir kere bile almadim aldirmadim. aldurmayacagim da.. aldir ma gonul aldirma. ??
  • böyle bir markanın varlığı hafızamdan o derece silinmiş ki başlığı görünce anımsadım.

unutmayın, unutturmayın.
  • süt almak için girdiğim yanyana dizilmiş dört adet bakkalımsıda pınardan başka marka olmadığı için süt alamadan geri döndüğüm bir akşamla destek vermeye devam ettiğim boykot. "pınardan başka marka yok mu?" diye de üzerine basa basa sordum. öncesinde günlük süt falan var mı diye sorardım, genelde sek veya sütaş olurdu. artık onu da yapmıyorum.
  • tüm yemek kartı sahibi çalışanlar gibi ben de günlük yeme içmemi cebimden karşılar aylık yatan miktarla eve erzak albaktayım.
    sürekli ittiğim 3-4 işletme var ve sürekli pınar ürünleri ya indirimde ya kampanyalı.
    bugün kaşar peynir 18tl idi 700gr yörükoğlunu 18.90tl alıp geçtim son 2tane kalmıştı, ilgi görmüş belli, sonraki ürünler 21,50-24 vb. fiyatlardaydı..

geçen hafta sanırım sütte kampanya vardı, ondan daha önce de labne/peynir grubunda fiyatlar en düşük seviyedeydi..

zaten hep dile getirdiğim gibi batırmak/iflas ettirmek imkanı varsada batmasın..kar kaybı, finansman maliyeti vb. konularda sıkıntı yaşaması bile yeter..ne demişler boykot adamın amına kor!
    aahhaaha illa böyleside denmiştir yau..
  • dün aldığım 4'lü pizzadan sonra destek verdiğim boykot. ne rezil bişeydi o.
  • durmak yok boykota devam.
  • migros‘tan uzaklaşmama neden olacak boykot. (bkz: #73278726)
hesabın var mı? giriş yap